środa, 9 września 2015

Butelka Mimijumi doceniona w prestiżowym plebiscycie Kid’s Biz Awards 2015!


26 sierpnia 2015 r. w warszawskim Centrum EXPO XXI odbyła się uroczysta Gala, podczas której zostały rozdane nagrody Kid’s Biz Awards. W tym prestiżowym plebiscycie na najlepsze produkty dziecięce eksperci związani z branżą dziecięcą oraz przedstawiciele mediów parentingowych wyłonili zwycięzców w 12 kategoriach. Butelce Mimijumi przyznano zaszczytne wyróżnienie w kategorii INNOWACJE.

Butelka Mimijumi zaskakuje pomysłowością, a zarazem prostotą użytkowania. Faktura użytego materiału i cielista kolorystyka smoczka starają się naśladować pierś mamy. Idealnie półokrągła część ze smoczkiem ma charakterystycznie wydłużony ustnik – przypominający wydłużoną brodawkę sutkową w czasie ssania. Ciekawym rozwiązaniem jest również ścięty kształt butelki, co umożliwia wygodne karmienie malucha, bez wyginania ręki pod nienaturalnym kątem.

Jakość, funkcjonalność i trwałość Mimijumi sprawiają, że bardzo chętnie butelkę tę wybierają mamy i doceniają eksperci w wielu krajach świata. Ostatnio Mimijumi została doceniona również w Polsce – otrzymała wyróżnienie w prestiżowym plebiscycie Kid’s Biz Awards, towarzyszącym targom Kid’s Biz Fair. Oceny dokonała Kapituła złożona z 11 ekspertów związanych z branżą parentingową. Butelka Mimijumi otrzymała wyróżnienie w kategorii „INNOWACJE”.


Oceniając produkty Jury brało pod uwagę m.in. ich jakość i design. Ale najważniejszym kryterium, stanowiącym podstawę oceny we wszystkich kategoriach, było bezpieczeństwo zgłoszonych do konkursu produktów. Warto podkreślić, że Mimijumi posiada wszystkie certyfikaty, wymagane dla materiałów mających kontakt z żywnością. Tworzywo, z jakiego jest wykonana nie zawiera bisfenolu A (BPA) ani lateksu. Butelka ta – jeśli chodzi o zastosowane do jej stworzenia materiały – jest mądrym, złotym środkiem między butelkami plastikowymi a szklanymi: łączy najwyższą jakość, podobną do szklanych butelek, z lekkością i bezpieczeństwem butelek plastikowych, które nie tłuką się jak szkło.

Więcej o butelce Mimijumi oraz o pozytywnych ocenach jej jakości i funkcjonalności przeczytasz na portalu parentingowym Bobosfera.pl