piątek, 22 lutego 2013

Zamów Humana on-line

Nie tylko ubranka czy kosmetyki dla niemowląt warto kupować przez Internet. To samo dotyczy żywności dla niemowląt. W przypadku produktów Humana, korzystnie jest zamawiać je w zaufanym sklepie internetowym Kidy.pl

Produkty takie jak mleko, czy kaszki dla niemowląt, powinny być szybko dostępne. Szczególnie jeśli dotyczy to ulubionej kaszki Twojej pociechy, czy mleka, które pomoże w zaparciach, kolkach czy ulewaniu.

Nowoczesna mama ma wiele spraw na głowie

Zakupy bez kolejek i dźwigania

Każdy rodzic wie, że zakupy przez Internet to oszczędność czasu i wygoda, zamówienie możesz przecież złożyć o dowolnej porze, np. w czasie drzemki maleństwa. Odpada konieczność stania w kolejkach i dźwigania zakupów do domu.

Pełną ofertę Humana dla niemowląt i małych dzieci poznasz odwiedzając Kidy.pl.  Wybór jest tak duży, że możesz być zaskoczona. Produkty Humana to nie tylko mleka dla niemowląt czy specjalistyczne mieszanki na problemy żywieniowe, ale również ekologiczne obiadki w słoiczkach, soki i  deserki. Będą pomocne, aby urozmaicić dietę dziecka na różnych etapach, przydadzą się w podróży i na spacerach.

Kidy.pl to również pierwsze miejsce, gdzie pojawiają się nowości Humana. Tylko tutaj skorzystasz z aktualnych promocji. Wszystkie produkty Humana dostępne na rynku polskim, można nabyć za pośrednictwem Kidy.pl.
A jeśli masz jakieś pytania, wyślij maila lub zadzwoń - w wyborze odpowiedniego produktu dla Twojego dziecka pomoże nasz opiekun klienta.

Humana na drugi dzień w Twoim domu

Produkty Humana z Kidy są świeże i odpowiednio przechowywane.  Na ich sprowadzenie nie trzeba czekać, gdyż to, co jest na stronie internetowej sklepu zawsze jest dostępne w naszym magazynie. Zakupy w Kidy.pl to również gwarancja terminu przydatności.
Uwaga! Przy wybraniu odpowiedniej opcji zamówienia, towar będzie dostarczony już następnego dnia! Obecnie przy zakupach powyżej 150 zł możliwa jest opcja darmowej dostawy.