czwartek, 18 czerwca 2015

Brytyjska żywność ekologiczna – dlaczego warto ją kupować?


Fish&chips – czyli ryba z frytkami – to słynny zestaw, który był ikoną brytyjskiej kuchni. Ikoną oznaczającą może i smaczne danie, ale jednak kojarzącą się z kuchnią dość tłustą, a przede wszystkim monotonną. Dziś żywność z Wielkiej Brytanii cieszy się uznaniem w wielu krajach, ponieważ współczesna kuchnia brytyjska jest nie tylko bardzo różnorodna i smaczna, ale – co ważne, szczególnie dla świadomych rodziców – wiele brytyjskich marek stawia na produkty BIO.

W naszym kraju widać szczególne zainteresowanie płatkami śniadaniowymi, zdrową żywnością i produktami ekologicznymi z Wielkiej Brytanii. W ostatnich latach wyraźnie rośnie w naszym kraju popularność brytyjskich organicznych produktów dla dzieci. Wśród najbardziej cenionych producentów jest marka Ella’s Kitchen.

Dzięki produktom Ella's Kitchen – wśród których mamy do wyboru owocowe i warzywne musy, zdrowe deserki, pełnoziarniste kaszki, obiadki mięsne i rybne – dzieci mogą się przekonać, że zdrowa żywność może być smaczna. A nawet smaczniejsza niż dosładzanie czy dosmaczanie posiłki oraz przekąski produkowane „masowo”. Wiele z posiłków Ella’s Kitchen oferowanych jest w formie saszetek z dozownikiem (tzw. wyciskaczy) – co sprawia, że jedzenie potrafi dostarczyć dziecku mnóstwo radości, podczas wyciskania i wysysania pysznej zawartości.


Oczywistym jest również, że organiczne pochodzenie składników dań Ella’s Kitchen to dla troskliwych rodziców bardzo poważny argument, aby podawać swoim pociechom te posiłki. Ale z jakich jeszcze powodów tak wiele polskich mam „zakochało się” w ekologicznej żywności tej znanej na świecie marki? Dowiesz się, czytając ciekawy artykuł o Ella’s Kitchen na portalu Bobosfera.pl – polecamy!