niedziela, 12 kwietnia 2015

Karmienie dzieci poza domem – od dziś to już nie kłopot!


Gdy karmimy dziecko wyłącznie piersią, zaspokajanie jego głodu poza domem jest naturalnie prostsze. Jednak w momencie, gdy stosujemy już karmienie mieszane, albo okres laktacji mamy za sobą – podawanie maluszkom dań poza domem bywa pewnym wyzwaniem. Tym większym, jeśli mają to być zdrowe posiłki i jeżeli sam proces karmienia ma być przyjemny nie tylko dla dziecka, ale i dla nas.

Wiosna w pełni, a za pasem lato. Coraz więcej czasu będziemy spędzać z naszą pociechą na spacerach, w odwiedzinach u koleżanek, na wyjazdach, majówkach, w ogrodach i parkach. Co wówczas podać dziecku do jedzenia? Jak podgrzać wodę, mleko, picie, zupkę – jeśli nie mamy dostępu do prądu? Co zrobić, aby karmienie było proste, wygodne i czyste? Jeśli się dobrze przygotujemy, karmienie dziecka poza domem wcale nie będzie udręką!

Samopodgrzewające się butelki – sprytne „wynalazki”, by ułatwić rodzicom życie


Na polskim rynku są już dostępne butelki – do wody, mleka czy napojów – które podgrzewają się same, bez użycia baterii i bez konieczności podłączania ich do prądu! Ciekawą ofertę takich butelek oraz akcesoriów dla maluszków, w tym butelki z podgrzewaczem marki Iiamo, można znaleźć w internetowym sklepie Kidy.pl.


Butelki takie są idealne do użycia w dzień i w nocy, w domu, na spacerze czy wyjeździe. Podgrzewają odciągnięte mleko, wodę przygotowaną do mleka modyfikowanego czy napój dla dziecka w kilka minut. Utrzymują odpowiednią temperaturę płynu przez ok. 20 minut.

Wyciśnij jeszcze więcej radości z każdego wyjazdu i spaceru z dzieckiem!

Musy, puree i przeciery warzywne oraz owocowe w praktycznych opakowaniach – tzw. wyciskaczach – to doskonały pomysł na zdrowy i wygodny w podaniu posiłek dla dziecka poza domem. Dania w saszetkach dla dzieci, z których maluszek może samodzielnie wysysać posiłek, to znakomita propozycja nawet dla kilkumiesięcznych brzdąców.

Dzięki funkcjonalnemu, zakręcanemu i lekkiemu opakowaniu można danie podawać dziecku wszędzie, bez szukania specjalnego miejsca na posiłek. Zakręcana tubka pozwala na zjedzenie części posiłku, wygodne zamknięcie i dokończenie dania, gdy dziecko znów zgłodnieje.


Dodatkowo musy, przeciery i puree w wyciskaczach, oferowane przez sklep Kidy.pl dają rodzicom gwarancję jakości, a dziecku pełnię smaku. To produkty o jakości ekologicznej – bogate w naturalne witaminy i wartości odżywcze. Ich składniki pochodzą z bio-dynaicznych upraw.

Termosy, lunchboxy, najlepsze śliniaki i inne akcesoria na wypady z dziećmi

Na krótsze i dłuższe wyprawy z maluszkiem warto zaopatrzyć się w praktyczny zestaw akcesoriów, które sprawią, że karmienie będzie prostsze i przyjemniejsze. Bogatą ofertę śliniaczków, termosów, lunchboksów oraz akcesoriów, które zapewnią dziecku bezpieczeństwo w podróży znaleźć można w Kidy.pl.

Odwiedzając ten prorodzinny sklep rodzice mogą też skompletować apteczkę na wiosenne i letnie wyjazdy z dzieckiem. Warto z odpowiednim wyprzedzeniem zaopatrzyć się w wysokiej jakości (bezpieczne, a zarazem skuteczne) preparaty na kolki, biegunki, odparzenia oraz w produkty zapewniające dziecku ochronę przed owadami czy słońcem.