środa, 20 grudnia 2017

Gdzie kupić prezent dla dziecka, aby zdążyć przed świętami?


To już ostatni dzwonek! Jeśli z jakiegoś powodu nie macie jeszcze prezentu na święta to zapraszamy do kidy.pl. Znajdziecie u nas ekologiczne, edukacyjne słowem najlepsze zabawki dla dzieci i niemowląt. Kupicie potrzebne prezenty dla przyszłych rodziców i prezenty dla świeżo upieczonych rodziców! Kupujcie z ekspresową dostawą przed świętami.

Czy prezent zdąży przed Świętami?

Jeśli szukacie konkretnych zabawek z drewna, wyszukanych i wyselekcjonowanych, które wspierają rozwój dziecka na kilku płaszczyznach to zajrzyjcie do kidy.pl Polecamy magnetyczne drewniane klocki Tegu, zestawy kreatywne Kipod, poszukiwane zabawki Janod.


Prezent dla niemowląt

Dla tych, którzy po raz pierwszy spędzają Święta z rodziną, polecamy najwyższej jakości tekstylia dla dzieci otulacze muślinowe aden anais, kocyki tkane Color Stories , najlepsze śpiworki Lodger! Hitem tegorocznych wyprawek jest butelka Mimijumi, która została okrzyknięta przez bloggerów jako kultowy produkt 2017! Zestawy ubranek z bawełny ekologicznej marki Eotton czy nowojorskie NUNUNU z rockowym pazurem, to praktyczny ale także luksusowy prezent dla niemowląt.


 Zdrowe słodycze i przekąski dla niemowląt i dzieci

Dzieci bardzo lubią słodkie dodatki do prezentu. Kidy.pl poleca pełną gamę ekologicznych przekąsek i zdrowych słodyczy dla niemowląt i dzieci. Produkty ekologiczne, bezcukrowe.


Zapraszamy do kidy.pl Zamów do godziny 12.00 21 grudnia 2017 roku, paczkę wyślemy z dostawą na  22 grudnia!