środa, 2 lipca 2014

Mussaki, bobo zasysacze i squeezerki – musy owocowe w nowej formieTaki widok już Cię nie zaskoczy!
- Kochanie, czy chcesz mussaka? Brzmi jak parentingowy slang . Oto nazwa, która może przyjąć się na określenie zdrowej i atrakcyjnie zapakowanej przekąski dla dzieci. Tak atrakcyjnej, że  małe rączki  same się po nią wyciągają!

Eko musy owocowe dla dzieci, gotowe do podania maluchom w ciekawej formie - to letnia nowość w Kidy. Tak fajne rozwiązanie zainspirowało nas do ogłoszenia konkursu na ich nazwę.

Nagrodzone przez nas określenie to mussak. Spodobały się nam również bobo – zasysacze, przecieraczek wciągaczek i squeezerek. Kreatywność kidowych rodziców nie zawiodła – dziękujemy za udział w zabawie!

Nowe nazwy świetnie oddają intrygujący charakter owocowej przekąski – to musy owocowe dla dzieci, które maluchy mogą pałaszować same. By wyssać zdrową zawartość saszetki  wystarczy odkręcić nakrętkę – zadanie w sam raz dla rocznego łasucha.

Chociaż jest to produkt gotowy, z czystym sumieniem można go serwować jako część naturalnej diety dziecka. Wszystkie rodzaje mussaków dostępnych w Kidy to żywność organiczna dla dzieci najwyższej jakości. W saszetce znajduje się 100% owocu bez żadnych innych dodatków.

Na kidowych półeczkach rodzice znajdą musy owocowe znanej marki Holle, "wyciskacze" firmy Danival – francuskiego lidera żywności ekologicznej oraz musy owocowo – warzywne Ella’s Kitchen. Ta ostatnia marka przygotowała naprawdę zaskakujące połączenia. Co powiecie na saszetkowy zestaw słodki ziemniak, brokuły i marchewka lub szpinak, jabłko i brukiew? 

Musy owocowe są wygodne i w sam raz do zabrania w drogę na wakacje!