środa, 27 listopada 2013

Genialny ręcznik kąpielowy dla niemowlaka


Odchodząc na chwilę od tematu zabawek przestawiamy coś dla rodziców. Czy znacie już genialny ręcznik- fartuch Cuddledry?

Często młodzi rodzice mają problem z zawinięciem w ręcznik dziecka po kąpieli. Po prostu brakuje nam rąk. Tutaj na pomoc przychodzi genialny wynalazek w postaci ręcznika - fartucha. Zakładamy go na szyję i mamy obie ręce wolne! Możemy wyjąć maluszka z kąpieli i owinąć ręcznikiem, a następnie odpiąć zaczep z naszej szyi. Czyż nie jest dużo wygodniej?

Ręcznik pozwala na dużą bliskość rodzica z dzieckiem w czasie zwykłej czynności jaką jest kąpiel przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Jak zresztą nazwa marki wskazuje Cuddledry – przytulasz i osuszasz.

Ręcznik jest idealny dla noworodka, ale ponieważ jest duży będzie służył dużo dłużej. Dodatkowo w jednym  rogu jest kapturek na główkę dziecka. Cały ręcznik jest wykonany z naturalnego bardzo cenionego przez rodziców włókna bambusowego z dodatkiem organicznej bawełny i niewielką domieszką poliestru.
Nie dziwi fakt, że ten pomysłowy ręcznik był już wiele razy nagradzany za swoją innowacyjność.

Polecamy dla młodych rodziców, których przeraża myśl o pierwszej kąpieli noworodka. Polecamy dla rodziców stawiających na wygodne nowoczesne rozwiązania i bezpieczeństwo. Polecamy także  na prezent z okazji pierwszych odwiedzin, chrztu czy pod choinkę.
Każdą mamę ucieszy taki praktyczny a zarazem pomysłowy prezent!

Zobaczcie na filmie jak go używać: