poniedziałek, 2 lipca 2012

Ochrona niemowląt przed słońcem – nie tylko kosmetyki

Kremy z wysokim filtrem, przeciwsłoneczne osłonki do wózka i rolety na szyby samochodowe – dzięki nim zapewnisz odpowiednią ochronę przed słońcem swojemu maleństwu.

Plażowanie z dzieckiem poniżej 6 miesięcy nie jest dobrym pomysłem. Niemowlęta nie powinny się opalać - ich skóra jest zbyt cienka i wrażliwa. Tak wiec wychodząc na spacer latem, trzeba smarować skórę dziecka kremem z bardzo wysokim filtrem.
Alphanova – ekologiczne kremy przeciwsłoneczne

Kidy.pl poleca doskonałą i bezpieczną ochronę przeciwsłoneczną dla niemowląt - kremy na słońce Alphanova Bebe z filtrem 50+ oraz Alphanova Bebe z filtrem 30+. Kremy na słońce Alphanova gwarantują bardzo wysoką ochronę przed promieniami UVA, UVB. Kosmetyki dla niemowląt powinny być dostosowane do ich delikatnej skóry i wykonane z naturalnych składników. Kremy Alphanova nie zawierają parabenów, fenoksyetanolu i są wolne od alergenów. Ekologiczna marka Alphanova to także kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji dzieci oraz kosmetyki dla mam. Ich duży wybór znajdziesz w Kidy.pl

Osłona przeciwsłoneczna do wózka marki Reer
Kidy.pl potraktowało ochronę przeciwsłoneczną kompleksowo. W sklepie znajdziesz produkty do ochrony podczas spacerów, w samochodzie i na plaży. Np. daszek firmy Reer - Osłona przeciwsłoneczna do wózka faktor 30+. Daszek chroni dziecko nie tylko przed słońcem (pochłania aż 99% szkodliwego promieniowania UV), ale i wiatrem. Jest łatwy do zamontowania i umożliwia regulację osłanianej powierzchni. Pasuje do gondoli i spacerówek.

Natomiast podczas podróży autem sprawdzą się osłonki lub rolety przeciwsłoneczne na szybę tej samej marki. Nie tylko chronią przed słońcem, ale też ograniczają nagrzewanie się samochodu.

Wygoda na plaży – ręcznik w kształcie poncho
Nowością na polskim rynku jest ręcznik w kształcie poncho odbijający szkodliwe promieniowanie UVB i UVA. To Cuddledry Ręcznik Poncho SPF 50+ dostępny w Kidy.pl w pięknym turkusowym kolorze. Poncho – ręcznik wykonane jest ze 100% organicznej bawełny i włókna bambusowego i posiada naturalne właściwości antybakteryjne.

W razie potrzeby ukojenie po dniu spędzonym na plaży przyniesie PANTHENOL Pianka regenerująco-łagodząca. Pianka objęta jest promocją.
Sprawdź na Kidy.pl