poniedziałek, 5 sierpnia 2013

SoYoung – piękne torby i lunchboxy w stylu retroSoYoung to nowa marka w Kidy.pl,  która przypadnie do gustu wymagającym rodzicom ceniącym połączenie stylu retro i nowoczesnej funkcjonalności. Produkty tej kanadyjskiej marki są piękne, unikalne, a zarazem nowoczesne i funkcjonalne.

Do oferty wprowadziliśmy  torby chłodzące, lunchboxy , plecaki i lunchboxy do plecaków tej niezwykłej marki. Produkty SoYoung wykonane są z powlekanego, grubego płótna w retro stylu jednak ze świeżym i nowoczesnym wykończeniem. Każdy malec poczuje się wyjątkowo ze swoim designerskim lunchboxem SoYoung w przedszkolu czy klubiku malucha.

Polecamy także lunchboxy na pikniki i spacery. Torby i Lunchboxy są lekko usztywnione z izolacją, więc śniadanie pozostaje zabezpieczone i świeże.

Ważna zaletą tej marki jest to, że zakup nie oznacza zachcianki na jeden sezon - SoYoung to zakup na lata. Polecamy dla mamy niemowlaka do wózka, potem dla dwulatka do klubu malucha, a dalej do przedszkola. Desing marki, który nie jest typowo różowym i przesłodzonym stylem będzie odpowiedni dla chłopca i dziewczynki, dla malucha i starszaka, a także dla mamy. Poza tym jakość wykonania gwarantuje bardzo dobrą wytrzymałość produktów.

Każdy SoYoung posiada miejsce na podpisanie go imieniem dziecka.

Poznaj wszystkie produkty SoYoung! Czyż nie są piękne?