poniedziałek, 1 października 2012

Otulacze dla niemowląt Aden+anaisNowoczesne produkty dla niemowląt coraz częściej są wielofunkcyjne, a ich dodatkową jakością jest piękny design. Takie właśnie są miękkie otulacze dla niemowląt wykonane z muślinu.

Otulacze dla niemowląt to duża tkanina w formie kocyka lub pieluszki, które służą do otulenia całego ciała noworodka lub niemowlęcia. Choć wydają się być nowinką, to tak jak nosidła, jest to jeden z tradycyjnych sposobów opieki nad niemowlęciem.

Twórczyni amerykańskiej marki otulaczy Aden+anais Raegan Moya-Jones uznała, że to muślin jest tkaniną najbardziej przyjazną dla niemowlęcia. Zaprojektowane przez nią otulacze cieszą się powodzeniem wśród mam w USA oraz na całym świecie.

Otulacz ma wiele zalet - jest delikatny, a więc idealny do kontaktu z wrażliwą skórą dziecka, jest oddychający - maluch ma zapewnione ciepło, jednak nie przegrzewa się. Muślinowa tkanina po każdym praniu staje się jeszcze bardziej miękka i przyjemna w dotyku.

Więcej o otulaczach dla niemowląt Aden+anais oraz o tym, kto ich używa przeczytasz w tekście: Aden+anais - muślinowe otulacze hollywoodzkich mam na portalu Bobosfera.pl
A do kupienia oczywiście w Kidy.pl.