wtorek, 16 września 2014

Eko kosmetyki z konopii i inne sekrety ze sklepu BezwstydnaDrogeria.pl

Olej z nasion konopi siewnej posiada naturalne właściwości anybakteryjne, przeciwzapalne, regenerujące i przeciwświądowe. Nic dziwnego, że kosmetyki konopne podbiły serca tych, którzy do pielęgnacji ciała i urody wybierają sposoby bliskie naturze. Czas odkryć je również w pielęgnacji dzieci – przedstawiamy markę Cannaderm.


Czeskie kosmetyki naturalne Cannaderm produkowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi produkcji certyfikowanych kosmetyków naturalnych i żywności ekologicznej. Ich bazą jest bioaktywny olej konopny tłoczony na zimno z nasion konopi siewnej Cannabis Sativa. Olej stosowany w kosmetykach nie posiada właściwości psychoaktywnych.

  Jego struktura jest wyjątkowa dla naszego zdrowia - to unikalna równowaga najważniejszych nienasyconych kwasów Omega 3 i Omega 6, które występują w dobrym towarzystwie nie tylko witamin, czy minerałów, ale również, fitosteroli i chlorofilu. Oznacza to wsparcie dla skóry w utrzymaniu jej naturalnego nawilżenia oraz wzmocnienie bariery dla niekorzystnych czynników zewnętrznych jak zanieczyszczenia środowiska i UV.

Kosmetyki dla dzieci z oleju konopnego

Krem z konopii Cannaderm Robatko przeznaczony dla niemowląt od 6. m. życia to naturalna pielęgnacja skóry i twarzy, bez pozostawienia tłustego filmu. Można stosować go codziennie do masażu, po kąpieli, przy okazji wyjść na spacer (ochrona przed UV), oraz stosować w razie specjalnych potrzeb: na skórę atopową, w razie wystąpienia podrażnień. Krem Cannaderm Robatko dostępny jest w ofercie Kidy.pl w kategorii ekologiczne kosmetyki.

Starszakom, które zaczęły swoją przygodę w przedszkolu czy szkole i dzieciom, które rozpiera energia na placu zabaw i w domu nie obce są siniaki. Na stłuczenia, zadrapania, a nawet oparzenia i inne urazy można stosować łagodzący krem Cannaderm Regenerace. To skorzystanie z właściwości oleju konopnego  dla przyspieszenia ziarninowania i regeneracji skóry. Krem ten nieraz przyda się pozostałym członkom rodziny.

Krem na siniaki i oparzenia dla dzieci

Krem Cannaderm Regenerace dostępny jest w nowym sklepie internetowym BezwstydnaDrogeria.pl Polecamy – to zaskakujące sposoby na dolegliwości, o których nie potrzebnie mówi się szeptem. Jedną z nich jest wszawica, jej epidemia zwykle przypada na początek roku szkolnego – w razie potrzeby szukajcie tam przyjaznego rozwiązania dla dzieci.