wtorek, 5 lutego 2013

Dlaczego przytulanki z Kidy są wyjątkowe?

Dzięki specjalnym przytulankom z Kidy.pl możesz szybko i bez protestów zaaplikować malcowi okłady, zmniejszyć ból brzuszka, złagodzić kolkę, ułatwić zasypianie. Poznaj maskotki do zadań specjalnych.

Na bolący brzuszek

 

Laessig Kotek z kompresami żelowymi
Laessig Kotek lub Laessig Miś z kompresami żelowymi w środku przypomina dziecku wesołą zabawkę. W maskotce w zależności od potrzeby możesz umieścić ogrzewający lub schładzający kompres. Czerwony sprawdzi się jako ciepły przyjaciel w łóżeczku lub wózku, pomoże złagodzić bóle brzuszka. Natomiast niebieski będzie przyjaznym, zimnym okładem na urazy, gorączkę lub opuchliznę.
Niezastąpionym pocieszycielem na bóle brzuszka i kolki, jest naturalny termofor z pestkami wiśni. Np. ten od Boska’s Teddies w kształcie niebieskiego królika. Pestki wiśni mają działanie rozgrzewające oraz rozluźniające, można je wykorzystywać do delikatnego masażu.

Na kłopoty ze snem

 

przytulanka orkiszowa David Fussenegger
Ciepła poduszeczka ułatwiająca zasypianie to propozycja od znanej i lubianej przez rodziców marki David Fussenegger. To przytulanka z wkładem orkiszowym, w kształcie sowy lub księżniczki. Wystarczy wcześniej ogrzać wkład przez 5 minut w piekarniku.

Wieczorową porą kojące działanie przyniesie zabawka pachnąca mamą. Funkcję pochłaniania zapachów ma przytulanka Boska's Teddies EKOmiś. Wykonana jest z przędzy bambusowej, a jej wypełnienie to wełna owcza, która doskonale pochłania zapach. Wystarczy, że mama spędzi jedną noc z misiem, a ten przesiąknie jej zapachem na długo.

Przytulanki do zadań specjalnych znajdziesz w Kidy.pl w zakładce „przytulanki” oraz „termoforki”. Pomysłowość nowoczesnych rozwiązań dla dzieci może naprawdę ułatwić życie, warto z nich skorzystać!