piątek, 6 czerwca 2014

Bezcukrowe słodycze – czyli dziecko syte i rodzic zadowolony

Rodzice ograniczają jedzenia słodyczy. Dzieci je uwielbiają. Czy jest szansa na kompromis? Tak, to stewia! Dzięki niej słodycze i potrawy są zniewalająco słodkie i naprawdę zdrowe. Co powiecie na słodycze ze stewii – czekolady, batony i kremy czekoladowe dostępne w e sklepie – naturalnieslodki.pl?

Zdrowa żywność dla dzieci to specjalizacja Kidy.pl. Proponujemy m.in. ciekawą i smaczną alternatywę dla tradycyjnych płatków śniadaniowych, to np. bio muesli orkiszowe oraz zdrowe przekąski i deserki np. musy owocowe.


Idea „zdrowo bez cukru” to również motto e sklepu naturalnieslodki.pl. Dzięki niemu odkryjecie naturalne słodkości, wyprodukowane bez sztucznych słodzików, cukru, syropu glukozowego i sacharozy. Produkty z naturalnieslodki.pl są słodkie, tak jak tego chcą dzieci, ale są też zdrowe i niskokaloryczne, tak jak tego chcą rodzice.

Słodziki stewiowe do herbaty, deserków i wypieków!


Słodziki stewiowe to doskonały zamiennik cukru. W naturalnieslodki.pl dostępne są słodziki stewiowe pod różnymi postaciami. Dzięki nim zdrowo osłodzicie napoje, potrawy, desery, dżemy i wypieki.

Cukier w diecie dzieci - dlaczego powinniśmy go unikać? Cukier to wiele zagrożeń dla zdrowego rozwoju, a nawet dobrego samopoczucia. Nie chodzi tylko o ryzyko próchnicy.
Cukier może zaburzać prawidłowe funkcjonowanie mózgu, przynosić uczniom kłopoty z koncentracją. Dzieci, które jedzą dużo słodyczy mają problemy z zasypianiem. 
Więcej o tym, jak cukier wpływa na zdrowie, można przeczytać na eksperckim portalu no-sugar.pl

Skoro mamy słodycze ze stewii, nie potrezbne są już  rygorystyczne zakazy. Pamiętajmy, że dzieci  uwielbiają słodki smak, bo kojarzy im się z poczuciem bezpieczeństwa płynącym ze słodkiego mleka mamy.