czwartek, 21 sierpnia 2014

Najlepsze masło orzechowe - z orzechów laskowych!

To post dla wszystkich rodziców, którzy często smarują kromki masłem orzechowym. Zamiast wymyślać kolejne dodatki do kanapki z masłem orzechowym – banan? awokado? dżem? miód? (tak to prawdziwa bomba energetyczna) wypróbujcie jedyne w swoim rodzaju kremy na kanapki z orzechów laskowych, migdałów, a nawet kasztanów jadalnych.

Dla prawdziwego urozmaicenia smaku polecamy je jako alternatywę smaczną i wyjątkową, a jednocześnie przygotowaną z tego, co rośnie w naszej strefie klimatycznej.

Weźmy takie orzechy laskowe – każdy wie, że są bardzo smaczne do pochrupania. W wersji aksamitnego kremu bez dodatków i polepszaczy smaku to doskonałe wielka odżywcza bomba – jak również alternatywne źródło wapnia i magnezu a także innych minerałów. Orzechy laskowe są pełne zdrowych nienasyconych kwasów tluszczowych, zawierają białko i witaminy z grupy B, co na pewno docenią mamy dzieci wegetarian.

Masła z orzechów, migdałów i kasztanów jadalnych zmiksowane przez  holenderskich speców od Super Foods – Terrasana to organiczna żywność dla dzieci. 100% organicznych składników, dodatków brak!

Masło Terrasana jest bez porównania zdrowsze niż zwykłe masło orzechowe, a nawet masło orzechowe firmy Sante, bo nie dość, że są one produkowane z orzechów prażonych w bardzo wysokiej temperaturze to zawierają niekorzystne dodatki jak utwardzane tłuszcze roślinne i  cukier. Natomiast w produktach Terrasana nieznaczne rozwarstwienie masła (można je zamieszać przed podaniem) świadczy właśnie o braku utwardzonych tłuszczy.

Polecamy te nowe inspiracje na śniadanie i kolacje, również do naleśników i deserów!
Wyszukane na europejskich półkach z bio żywnością przez Kidy.pl