poniedziałek, 9 czerwca 2014

Nowa odsłona Kidy.pl – spełniamy wymagania dzisiejszych rodziców

Już od 5 lat pomagamy rodzicom w zdrowym żywieniu dzieci dostarczając żywność od najlepszych europejskich producentów. Jak świętujemy? Jeszcze bardziej zdrową odsłoną e sklepu z powiększonym asortymentem produktów organicznych, ekologicznych i bio. Wszystko po to, by zadbać o zdrową całego pokolenia maluchów już od kołyski.


Wiemy wszystko o zdrowej żywności dla niemowląt. Wiemy, jakich produktów oczekują dzisiejsi rodzice. Wiemy, że nie mają wiele czasu na zakupy, a żywność dla dzieci musi być najzdrowsza, smakowita i dostarczona jak najszybciej. Mogą na nas liczyć pod każdym względem.

Dlatego z dumą wytyczamy kolejny kierunek – na naszych e półeczkach rodzice znajdą niezwykle szeroką ofertę ekologicznych dań dla maluchów od takich producentów jak Holle, Lebenswert, Danival, Baby Sun czy Nominal. Zakupy w Kidy.pl to gotowa inspiracja i profesjonalna pomoc w smacznym bilansowaniu diety dziecka.

Dbamy też coraz bardziej, aby wizyta w Kidy była przyjemna. Na nasze 5-lecie witalne pyszności podaliśmy w schludnej szacie graficznej. Można je szybko znaleźć, równie szybko zamówić i już następnego dnia cieszyć się nimi w domu.

Chcemy, abyście razem z nami mogły/mogli na bieżąco korzystać z najlepszych trendów żywieniowych dla maluchów – o których będziemy informować na bieżąco.