poniedziałek, 21 maja 2012

Mądre dziecko od kołyski

W Kidy.pl coraz więcej mądrych i zabawnych książeczek oraz zestawów edukacyjnych, które stymulują rozwój intelektu malucha.

Roczne dziecko może już powoli poznawać świat kształtów, barw a nawet liczb i literek. Dzięki wesołym rysunkom i prostym rymowankom z książeczek  „Od 1 do 10” oraz „Od A do Z” wydawnictwa Dwie Siostry ich odkrywanie to prawdziwa zabawa. Obie książeczki są prawdziwym hitem, bardzo chętnie kupowanym przez rodziców. W ofercie Kidy jest również pięć nowych pozycji dla straszaków m.in.Gadu, gadu, kwa kwa dla maluszków, które kochają zwierzaki i uwielbiają naśladować ich mowę.

Książeczka interaktywna „Naciśnij mnie”


Z kolei „Naciśnij mnie” to książka nadzwyczajna, bo interaktywna i wciągająca do zabawy. Oglądanie sprowadza się nie tylko do przekręcana stron. Aby dowiedzieć się co będzie dalej, trzeba książkę przekręcać, klaskać do niej, a nawet na nią dmuchać. Książka ta znalazła się na liście bestsellerów New York Timesa, a w Polsce wydało ją wydawnictwo Babaryba.

Polsko – angielska wersja tekstów Wandy Chotomskiej

W Kidy.pl znajdziesz więcej ciekawych propozycji z tej oficyny np. świetne teksty Wandy Chotomskiej „Kurczę blade” oraz „Smok ze smoczej jamy” w ekskluzywnym wydaniu w polsko – angielskiej wersji z ilustracjami Edwarda Lutczyna.

Oczami maluszka – książeczki edukacyjne dla niemowląt

Aby wspierać rozwój dziecka już od pierwszych miesięcy warto sięgnąć po specjalne czarno – białe książeczki dla niemowląt 0 – 6 miesięcy „Oczami maluszka”.
W promocyjnej cenie dostępny jest Canca Osobisty Alfabet Twojego Dziecka. To zestaw 26 tabliczek z literami i kieszonkami na zdjęcia. Do nauki wykorzystany jest emocjonalny związek dziecka ze słowami, które zna.

Animacje edukacyjne na DVD – polecane przez Kidy.pl

Świetnym uzupełnieniem edukacji przez zabawę jest również nowość wydawnictwa Canca ZDOLNE BESTIE – płyta DVD z prostymi animacjami edukacyjnymi dla dzieci w wieku 2-7 lat. Animacje pomagają w poznawaniu nowych słów (łącznie ponad 140), w tym figur i kolorów, w nauce czytania oraz liczenia. Każdy obrazek jest podpisany, a  doskonała interpretacja aktorska TOMASZA KOTA, umili oglądanie i naukę. To doskonała alternatywa do treści z telewizji. Zobacz tutaj jak wygląda przykładowa animacja: http://www.youtube.com/watch?v=rxPZQTMFcxg „Zdolne bestie” to produkt polecany przez Kidy.pl, już wkrótce do nabycia w ofercie sklepu!