poniedziałek, 18 czerwca 2012

Talerzyki i sztućce dla dzieci HoppopDwa stabilne talerzyki ukryte w jednym, wkładka, która zatrzymuje ciepło posiłków – sprawdź super akcesoria Hoppop do nauki jedzenia dla dzieci
Jakie powinny być pierwsze sztućce dla niemowlaka? Takie jak te w zestawie Hoppop Manu. Są one bezpieczne do nauki samodzielnego jedzenia już dla kilkumiesięcznych niemowląt. Gumowe antypoślizgowe uchwyty umożliwiają pewne trzymanie, a zaokraglone kształty – bezpieczeństwo.

TalerzeHoppop nadają się jako pierwsze naczynia Twojego szbraba. Po pierwsze są super stabilne, a po drugie bardzo funkcjonalne. Sprawdź dwustronny Talerz Diabolo - dwa magiczne talerzyki ukryte w jednym. Talerzyk posiada pochyłe dno dzięki czemu cała płynna zawartość zostanie bez trudu zjedzona.
Natomiast Hoppop Dobblo Talerzyk kwadratowy 2 w 1 zawiera wyjmowaną wkładkę, która zatrzymuje ciepło posiłków. 

Dla dzieci, które samodzielnie pałaszują całe posiłki, idealnym rozwiązaniem jest HoppopAtablo Zestaw obiadowy. To tacka z wyprofilowanym miejscem na wyjmowany talerzyk, kubek i sztućce.
W Kidy.pl znajdziesz te i inne starannie wyselekcjonowane akcesoria do nauki jedzenia belgijskiej marki Hoppop.

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przy dzieciach, aby mieć sprawdzone i bezpieczne sztućce to jest bardzo ważna kwestia. jak już są starsze to bez najmniejszego problemu możemy używać wysokiej jakości sztućców https://duka.com/pl/jedzenie-i-serwowanie-potraw/sztucce/komplety-sztuccow/ i z pewnością wszystko będzie w porządku.

    OdpowiedzUsuń

Kidek pozdrawiam i dziękuję :)