piątek, 22 czerwca 2012

Totseat krzesełko przenośne do karmienia

Wyjście do restauracji czy na uroczystość rodzinną z małym dzieckiem nie musi oznaczać ciągłego trzymania go na rękach. Dzięki Totseat maluch ma zapewnioną możliwość samodzielnego siedzenia.

Totseat to niezbędnik aktywnych rodziców. To przenośne krzesełko nadaje się dla niemowląt, które już samodzielnie siedzą, a więc od 8. miesiąca życia do ok 3. roku życia.

Dziecko w podróży
Przenośne krzesełko Totseat wykonane jest z  mocnego materiału - w połowie jest to bawełna, a w drugiej połowie – poliester. Można je przymocować na każdym, nawet najbardziej skomplikowanym rodzaju krzesła.

Wiele mam okrzyknęło go cudownym wynalazkiem, bez którego nie wyobraża sobie wyjścia z domu. Totseat sprawdza się w podróży, u znajomych, na weselu.

Bezpieczne krzesełko do karmienia

Montaż jest łatwy i szybki. W zestawie jest specjalny pas, który zapewnia dziecku dodatkowe oparcie, dlatego Totseat można zakładać na krzesła każdej wielkości.  Rodzic i dziecko mogą więc podczas rodzinnych posiłków w domu, czy poza nim, cieszyć się swobodą i bezpieczeństwem. Przenośne krzesełko wykonano zgodnie z rygorystycznymi normami Unii Europejskiej, posiada również stosowne certyfikaty bezpieczeństwa.

Krzesełko po złożeniu zmieści się bez problemu do torby, jest lekkie i zajmuje mało miejsca. Można je łatwo utrzymać w czystości, gdyż nadaje się do prania w pralce.
W Kidy.pl dostępne są cztery wzory krzesełek przenośnych Totseat, w tym wersja Denim, wykonana całkowicie z bawełny.

Sprawdź: Kidy.pl