czwartek, 25 maja 2017

Kipod. Zabawki z wyobraźnią dla przedszkolaka


Kipod to genialny design ukryty w prostych formach zabawek, w których budowie dziecko niejako uczestniczy. To niesamowita przestrzeń do działania, nieograniczone możliwości kreatywnego wykorzystania i beztroska zabawa mająca przełożenie na zdolności manualne dziecka. Idealna propozycja dla przedszkolaka na zbliżający się wielkimi krokami Dzień Dziecka – pozostaje tylko wybrać zestaw! 


Marzycielka z Tel Aviv

Alex Khaykin, dziewczynka z marzeniami, to twórca i właścicielka marki Kipod. Od najmłodszych lat z pasją i oddaniem wymyślała ciekawe zabawy, które z sukcesem zbierały grono miłośników i rówieśników. Zamiłowanie to przerodziło się w twórczą pracę, w której Alex projektuje designerskie zabawki z drewna, do samodzielnego złożenia, które wspierają zdolności motoryczne i poznawcze dziecka.

Naturalne i proste

Zabawki Kipod zostały wykonane z drewna – każda zabawka z innego rodzaju. Dzięki temu dzieci nie tylko świetnie się bawią ale też poznają różne rodzaje naturalnego surowca, który fantastycznie się prezentuje i wspaniale pachnie lasem. Każdy zestaw wymaga złożenia co czyni z Kipod wyjątkową zabawkę w której tworzeniu dziecko niejako uczestniczy.

Idealny wstęp do nauki pisania

Skrupulatne łączenie poszczególnych elementów zabawki wymaga precyzji i skupienia dziecka co korzystnie wpływa na ćwiczenie rączki i paluszków. Zabawy manualne to doskonale ćwiczenie chwytu i manewrowania palcami, których sprawność to pierwszy krok do nauki pisania. Im więcej tego rodzaju praktyk tym większa gotowość i sukces w trzymaniu długopisu co ma przełożenie na precyzję i łatwość pisania liter. 

Sterta cyrkowców

Balansujący cyrk to idealna propozycja dla ćwiczenia precyzji, skupienia i cierpliwości dziecka. Ustawienie dowolne – jak kto woli! Zestaw sprawdzi się także jako gra w ustawianie sterty cyrkowców na zasadzie „jengi”. Zestaw mebelków to idealna opcja dla małych majsterkowiczów, którzy chętnie oddają się zabawie w odgrywanie ról i zabawę w dom. Drewniane części z drzewa wiśniowego przeplatane sznurkiem to gwarancja długich godzin fascynującej zabawy. 


Dla poszukiwaczy kreatywnej zabawki dla przedszkolaka Kipod to doskonały wybór - uczy i bawi dając satysfakcję z finalnego efektu pracy.