czwartek, 10 lipca 2014

Pasta i basta - makaron dla niemowlaka!

Nauka jedzenia to przede wszystkim zabawa. Do chwytania, poznawania i samodzielnego pałaszowania świetnie nadaje się makaron – jesteśmy pewne, że Wasze maluchy pokochają organiczny makaron w kształcie zwierzątek.

Kto latem chce siedzieć w kuchni? Nikt! Za to chętnie przygotowane posiłki zabieramy ze sobą na dwór, bo w parku, na pikniku czy na plaży smakują lepiej. Świetną potrawą do szybkiego przygotowania w domu i zabrania ze sobą na wyprawę jest makaron dla dzieci.

Wasz niezawodny sklep dla dzieci wśród organicznych obiadowych pyszności przygotował specjalne miejsce na półkach na zabawny makaron od Kid’s Pasta. I od razu polubiły go kidowe mamy! Zdradzimy Wam w sekrecie, że zdrowe makaronowe danie zaserwujecie bez minuty spędzonej w kuchni - wystarczy wybrać sos pomidorowy w słoiczku.

Co powiecie na włoski sos pomidorowy z dodatkiem serka ricotta, czerwonej papryki z odrobiną oliwy z oliwek i ziół prowansalskich? A może sos dyniowo - marchwiowy? Takie pyszności od Litlle Pasta Organics i inne doskonałe sosy do waszego zwierzakowego, organicznego makaronu znajdziecie na półeczkach naszego sklepu w obiadowej podkategorii kategorii sosy i dodatki.

Od kiedy można włączyć makaron do diety niemowlaka? Czy dania z makaronu polecane są przy BLW? I jakie są praktyczne zalety makaronu o powyginanych kształtach – dowiecie się z tekstu na mamo sfera.pl