wtorek, 17 kwietnia 2012

Co zabrać na spacer z niemowlakiem

Ciepłe wiosenne słońce sprawia, że spacery z niemowlakiem lub małym dzieckiem mogą być naprawdę długie. Jeśli dobrze się przygotujemy będą również przyjemne.
W Kidy.pl znajdziesz wiele produktów przydatnych podczas spaceru. Zaczynając od zdrowych przekąsek, po środki pozwalające zagwarantować bezpieczeństwo i higienę poza domem.

Gdy maluszek zgłodnieje
Już półroczne szkraby mogą delektować się na spacerze smaczną i zdrową przekąską jaką są deserki mleczne Humana. Dla dzieci w tym przedziale wiekowym Humana przygotowała aż cztery smaki deserków, np. Deserek mleczny Humana Jabłkowo – Jagodowy czy Deserek mleczny Humana bananowy.  Wraz z wiekiem gama deserków poszerza się tak, że 10 miesięczny maluch ma do wyboru aż 11 rodzajów.

Sycące deserki Humana
Maluchy, które na spacerze dopadnie srogi głód ucieszy duży słoiczek sycącego deserku mlecznego Humana BIO Jabłuszko i Banan z twarożkiem oraz Humana BIO Kaszka ryżowa z owocami. W Kidy.pl znajdziesz również całą gamę smakową deserków Humana BIO w formie czystego, owocowego puree. Można je podawać dzieciom po ukończeniu 4. miesiąca życia.

Woda i sok Humana
Na spacer warto zabrać ze sobą coś, co ugasi pragnienie. Świetną propozycją są soki Humana BIO. Ze względu na swój skład wiele z nich nadaje się jako pierwszy napój dla niemowląt po 4. miesiącu życia. W Kidy.pl dostępnych jest 5 rodzajów soków w różnych owocowych kombinacjach. Wśród nich nowość to Sok Humana BIO Winogrona i Gruszka.
Natomiast dla tych rodziców, którzy uważają, że pragnienie na spacerze najlepiej ugasi woda - dobra wiadomość! Woda Humana, która nie wymaga przegotowania i jest odpowiednia dla niemowląt ze względu na niską zawartość sodu i azotanów, dostępna jest w wygodnym, małym opakowaniu – 500 ml.

Czystość podczas spaceru
Pomogą ją zapewnić Beaming Baby Organiczne Chusteczki nawilżające. To wyjątkowe ekologiczne chusteczki, które nie zawierają alkoholu, syntetycznych substancji zapachowych ani substancji chemicznych, nadają się do spłukiwania w toalecie. Dla starszych szkrabów doskonale sprawdzi się również Bentley Organic Antybakteryjna pianka do rąk dla dzieci. Jest łagodna dla małych rączek, ale bezwzględna dla niebezpiecznych bakterii i wirusów