wtorek, 21 czerwca 2011

Idziemy na plażę!

Powoli robi się coraz cieplej.
Już planujemy urlopy i weekendy za miastem.

Latem większość z nas lubi wypoczywać nad wodą, gdzie może poopalać się na słoneczku, a gdy robi się za gorąco, wziąć ochładzającą kąpiel.

       Mając kilkumiesięcznego maluszka, wcale nie musimy rezygnować ze spędzania wolnego czasu właśnie nad wodą. Wystarczy się do tego dobrze przygotować i bez obaw korzystać z uroków ciepłych dni.


Obowiązkowo musimy pamiętać o kremie z wysokim filtrem ochronnym oraz o kocyku, na którym maluszek będzie mógł odpoczywać.

Istotne też jest odpowiednie nawadnianie dziecka. Idealnie nadaje się do tego <b>woda Humana</b>, która nie wymaga przegotowania i ma specjalnie dla najmłodszych opracowany skład mineralny.

Maluszkom, które ukończyły już 4 miesiąc życia, polecamy soczki Humana Bio w pysznych smakach.
Soczki stworzone są z owoców i warzyw pochodzących z upraw ekologicznych i smakują zarówno dzieciom, jak ich rodzicom.
Aktualnie soczki Humana Bio możesz kupić w Kidy.pl nawet 20% taniej! 

Wodę i soczki możesz podawać dzieciom w kubkach niekapkach, które dzięki specjalnym ustnikom uniemożliwiają wylewanie się płynu.

Gdy dziecko jest chętne do zabawy i najedzone warto wykorzystać to i pobawić się z nim- w końcu na co dzień mamy tak mało czasu.
Dla kilkumiesięcznych dzieci proponujemy grzechotki, których radosne kolory i miłe grzechotanie wywołają uśmiech na twarzy malucha.

Natomiast starsze dzieci będą szczęśliwe bawiąc się w piasku- budując zamki, kopiąc dołki, czy bawiąc się w ogródek.

 Chcąc ułatwić Wam wyprawę nad wodę z dzieckiem kilka dni temu wprowadziliśmy do naszego sklepu internetowego piękne i kolorowe zabawki, w tym grzechotki, wiaderka, łopatki i foremki.

Umilą one Wam i Waszym dzieciom wspólnie spędzony czas nad wodą.
No, bo kto z nas nie ma czasem ochoty zbudować zamek z piasku lub pobawić się w piaskowego piekarza?