niedziela, 29 października 2017

Dzieci listy piszą … do Mikołaja! Jaka jest wymarzona zabawka dla dziecka?

Czy istnieje zabawka idealna dla każdego dziecka? Raczej nie, byłoby to byt piękne! Są jednak zabawki mniej lub bardziej uniwersalne, co nie znaczy, że pozbawione wyjątkowości. Klocki to jeden z tych podarunków, które zwykle się przydają, bez względu na wiek, płeć czy szczególne upodobania. Faworytem na Mikołajowej liście zakupów są magnetyczne klocki z drewna Tegu.


Zabawka uniwersalna. Zabawka wyjątkowa.

O wyjątkowości zabawki zazwyczaj świadczy wysoka jakość wykonania, ale także funkcjonalność, czyli różnorodna możliwość zastosowania. Tegu klocki magnetyczne stworzone są do budowania niekończących się historii, kreowania wizjonerskiego spojrzenia na zabawę. Klocki TEGU, dzięki ukrytym wewnątrz magnesom, mogą służyć do nie tylko do budowania, wystarczy umieścić je na tablicy magnetycznej lub lodówce, pozwalając tym samym na nowe ich zastosowanie.


Idealny prezent dla rodzeństwa


Czasem dla wygody, czasem z przestrogi, wybieramy jeden prezent dla rodzeństwa do wspólnej zabawy. Tegu idealnie się do tego nadają! Szerzej o ich wielozadaniowości i wartościach edukacyjnych tutaj>>

Najlepsze klocki do zadań specjalnychDrewniane klocki Tegu nadają się do ustawiania wieży, co maluchy bardzo lubią, właściwie w każdym wieku. Jednak wieża z klocków magnetycznych, to dopiero budowla! Magnesy przyciągają się wzajemnie, sprawiając, że konstrukcja nabiera całkiem nowego wymiaru, niekończące się piętra zachwycają, zachęcając do przekraczania kolejnych granic kreatywnej zabawy.

Robot z klocków, koparka drewniana czy auto to bułka z masłem, miłośnicy dinozaurów czy innych stworów także będą usatysfakcjonowani, za każdym razem budowanie to przygoda!


Klocki magnetyczne Tegu

Tegu-klocek posiada bezpiecznie ukryty magnez. Pokryty jest nietoksycznymi farbami w niesztampowych barwach, od tych podstawowych, do zupełnie niespotykanych. Zapach drewna i jego przyjemne brzmienie w czasie uderzania klocka o klocek to uczta dla zmysłów, a możliwość dopasowania drewnianych boków z każdej strony, pozwala na zręczne tworzenie postaci, konstrukcji i sytuacji na wiele sposobów. Przestrzenne klocki magnetyczne nadają się do tworzenia budowli na dywanie, podłodze, biurku, ale też dobrze się „czują” na magnetycznej tablicy czy lodówce – słowem to najbardziej uniwersalne klocki na świecie!
W obliczu wyzwania, jakim jest lista prezentów dla dzieci – klocki Tegu, bardzo pomagają! Spełniają najbardziej różnicowane wymagania dzieci i rodziców – świetnie nadają się dla małego dziecka, które dopiero co zaczyna przygodę w układanie i burzenie konstrukcji, ale także dla starszych dzieci, których zabawy to pełnometrażowe, niekończące się historie odtwarzanie na nowo za każdym razem. Klocki magnetyczne dają nieograniczone możliwości dla wspólne spędzonych chwil dla całej rodziny.