czwartek, 4 kwietnia 2013

Już są - muślinowe kołderki i prześcieradła aden+ anais w Kidy.pl!


Muślinowe otulacze i pieluszki robią furorę wśród polskich mam. Miękkie, oddychające, delikatne. Już dziś jakość muślinu może towarzyszyć Twojemu bobasowi także w łóżeczku. W Kidy znajdziesz muślinowe prześcieradła i kołderki Aden+anais , a to tylko kilka z wiosennych nowości.

Kidowe mamy poznały i polubiły muślinowe otulacze Aden+anais za ich wyjątkową jakość - z każdym praniem stają się jeszcze bardziej miękkie, ale są również wytrzymałe, i za różne możliwości stosowania – od otulenia, po użycie jako pieluszka do odbijania, prześcieradło, czy letni kocyk.

Używanie muślinu to powrót do tradycyjnych, zdrowych metod opieki nad dzieckiem. Muślin jest lekki, ponieważ ma otwarty splot, co pozwala na swobodny przepływ powietrza. Dziecko otulone muślinem, nawet kilkuwarstwowym, nie przegrzeje się, ani się nie wyziębi. Ta tkanina jest też wyjątkowo delikatna.

Nowoczesne zastosowanie materiału z muślinu w produktach Aden+anais to nie tylko otulacze i pieluszki. W Kidy można skompletować również wyposażenie do łóżeczka: muślinowe prześcieradło, kołderkę oraz ochraniacz na przewijak.

Wśród wiosennych nowości jeszcze większy wybór otulaczy – sprawdźcie kolorowe otulacze dwuwarstwowe i nowe wzory.