czwartek, 9 kwietnia 2015

Pregna.com.pl – dobra strona dla przyszłych i karmiących mam


Okres ciąży, porodu oraz laktacji to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Niezwykłe emocje, niepowtarzalne wydarzenia i duma związana z rolą mamy przeplatają się z mnóstwem pytań a nawet obaw: jak przygotować się do porodu? Czy moje dziecko rozwija się zdrowo? Jak mogę stymulować ten rozwój? Jak powinnam się odżywiać? Nowa strona pregna.com.pl to ciekawe i wygodne źródło informacji na te tematy.

Znane i polecane przez specjalistów preparaty dla kobiet w ciąży i karmiących mam mają teraz nową, bardzo funkcjonalną stronę – pregna.com.pl. Wartością dodaną tej strony jest fakt, że można znaleźć na niej nie tylko informacje na temat produktów Pregna PLUS i Pregna 250 DHA, ale również wiele innych, ciekawych treści oraz praktycznych porad.

Wiele cennych informacji w jednym, przyjaznym miejscu

Nowa strona nutraceutyków Pregna jest bardzo przyjemna w użytkowaniu: ma nowoczesny, piękny wygląd, przyjazną nawigację i bardzo ciekawy kontent. 


W kolejnych zakładkach znaleźć można m.in. informacje:
  • dlaczego produkty Pregna PLUS i Pregna 250 DHA są tak chętnie wybierane przez przyszłe i karmiące mamy oraz kobiety planujące ciążę
  • jaki wpływ mają poszczególne składniki diety oraz suplementów na rozwój maluszków, ale też na stan zdrowia i samopoczucia mamy.
  • jakie są najważniejsze etapy rozwoju płodu – zarówno w kontekście rozwoju ogólnego, jak też rozwoju układu nerwowego i mózgu
  • co warto zabrać dla siebie i dziecka do szpitala, jadąc na poród oraz co dobrze jest  mieć w domu, gdy już wrócimy do niego z maleństwem.

Strona pregna.com.pl zawiera mnóstwo wiadomości, ciekawostek i dietetycznych wskazówek, jakie mogą się bardzo przydać każdej ciężarnej i świeżo upieczonej mamie.