wtorek, 24 marca 2015

Ekologiczne musy owocowe i warzywne – nowości marki HOLLE dla niemowląt i dzieci


Znana na świecie i w Polsce marka HOLLE, która od lat propaguje zdrowe odżywianie, poszerzyła swoją ofertę o przepyszne nowości dla najmłodszych. Produkty HOLLE, pochodzące z bio-dynamicznych lub ekologicznych gospodarstw rolnych, pomagają troskliwym mamom skomponować całodzienne, zdrowe menu dla ich maluszków.

Na pełnowartościowe, pożywne pierwsze lub drugie śniadanko albo na szybki do podania posiłek podczas spacerów czy wyjazdów, doskonale nadają się warzywne musy w wygodnych saszetkach do wyciskania. Wśród nich warto wypróbować nowość – HOLLE mus warzywny BIO marchewka, słodki ziemniak z groszkiem.

W ofercie nowych „wyciskaczy” (musów w saszetkach, z wygodnym, zakręcanym dozownikiem) bardzo interesującą propozycją są również musy owocowo-warzywne. Produkty te wyróżniają się ciekawymi smakami, stworzonymi na bazie pomysłowych kompozycji organicznych składników.

Przykładem takiego posiłku może być Mus owocowo-warzywny BIO gruszka z jabłkiem i szpinakiem. Taki produkt to świetny pomysł na „przemycenie” do diety dziecka zdrowych składników, które nie zawsze są chętnie jedzone przez nasze maluchy w jednorodnej formie, na przykład szpinak.


Mamy, poszukujące dla swoich pociech pomysłów na zdrowe desery, również znajdą coś ciekawego wśród nowości HOLLE. Do takiej deserowo-przekąskowej roli świetnie nadają się musy owocowe. Wśród nowych smaków, zaproponowanych przez markę HOLLE, polecamy na przykład Mus owocowy BIO jabłko z truskawką.

Więcej o pożywnych, ekologicznych produktach HOLLE dla niemowląt i dzieci – w tym o wyjątkowej Pełnoziarnistej Kukurydzianej Kaszce z tapioką BIO – przeczytasz w artykule na żywieniowym portalu Mamosfera.pl