czwartek, 1 marca 2012

Rozszerzanie diety niemowląt z Dr Brown’s


Kidy podąża za światowymi nowościami. Właśnie pojawiły się nowe akcesoria do nauki jedzenia stworzone przez znaną markę produkującą profesjonalne butelki antykolkowe Dr Brown’s.
Dr Brown’s to marka kojarzona z medycznym autorytetem. Jej produkty są bardzo starannie opracowane i przebadane przez lekarzy. Butelki antykolkowe posiadają specjalistyczny system odpowietrzający zastrzeżony patentem.

Teraz Dr Brown’ postawił na akcesoria związane z rozszerzaniem diety niemowląt. Linia „Designed to nourish” opracowana jest z ideą zaszczepienia dziecku zdrowych nawyków żywieniowych. To akcesoria dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia.

Talerzyk do karmienia niemowląt z przegródkami
W Kidy.pl dostępne są już talerzyki i miseczki tej marki. Dr Brown's Talerzyk do karmienia niemowląt zawiera trzy przegródki, które od razu sugerują jaka ilość pokarmu jest odpowiednia dla maluszka. Z kolei Dr Brown's Miseczka do karmienia ma odpowiednią głębokość, co znacznie ułatwia karmienie malucha i sprawdza się w czasie nauki samodzielnego jedzenia. Zarówno talerzyk jak i miseczka posiadają antypoślizgową podstawę.

Wygodny rozdrabniacz do pokarmu
Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest Dr Brown's Rozdrabniacz do pokarmu. Dzięki niemu w ciągu minuty przygotujesz świeży posiłek miksując gotowane warzywa lub owoce. Rozdrabniacz jest nieduży i wygodny w obsłudze, można więc korzystać z niego również poza domem.

Podgrzewacz parowy
Wśród nowości Dr Brown’s, które pojawiły się w Kidy, godny polecenia jest również Dr Brown's Podgrzewacz elektryczny Deluxe. Nadaje się do większości butelek, dzięki czemu czas użytkowania wydłuża się wraz z rosnącym apetytem dziecka. Warto pamiętać, że podgrzewacze parowe to najbezpieczniejszy sposób podgrzewania posiłków dla niemowląt.