poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Niezwykłe pomysły Prince Lionheart dla noworodków i niemowląt
Zaskakują pomysłowością i funkcjonalnością – akcesoria Prince Lionheart stały się ulubioną marką aktywnych rodziców.

Wśród nowoczesnych produktów dla niemowląt, dostępnych również w Polsce jest wiele takich, które łączą praktyczne zastosowanie i wysoką jakość z przyjaznym designem. Akcesoria Prince Lionheart są jednak zawsze o krok do przodu. Poniżej innowacyjne produkty przydatne w opiece nad noworodkami i  niemowlętami.

Prince Lionheart Wiaderko do kąpieli
Pierwsze kąpiele noworodka to wielki stres dla rodziców. Dziecko jest przecież tak delikatne. Marka Prince Lionheart proponuje, aby noworodki i niemowlęta do 6 miesiąca życia kąpać w wiaderku! Otóż noworodek pamięta kąpiel z okresu ciąży w pozycji embrionalnej, a za pomocą wiaderka Wash Pod zapewnisz mu kąpiel w podobnej pozycji. Kąpiel w wiaderku daje możliwość zanurzenia dziecka aż po barki, co pozwala na utrzymanie stałej temperatury ciała podczas mycia. Odpowiednio wyprofilowany spód wiaderka zapewnia dużą stabilność i  w przeciwieństwie do wanienek nie wymaga stojaka.

Prince Lionheart Miś z funkcją usypiania
Kolejny innowacyjny produkt dla noworodków i niemowląt również został zaprojektowany z uwzględnieniem przyzwyczajeń dziecka z czasów ciąży. Maluch w brzuchu czuje się bezpiecznie, słysząc delikatne szumy i stłumione dźwięki. Miś Tummy Sleep Plus pozwala przywrócić mu to wspomnienie. To  więcej niż zwykła przytulanka.

W jego wnętrzu znajduje się skrzynka dźwiękowa odtwarzająca bicie serca oraz szumy jakie dziecko słyszało w brzuchu mamy. Skrzynka pozwala na nagranie własnych „uspokajaczy"  np. dźwięków suszarki. Miś wyposażony jest dodatkowo w czujniki dźwięku i ruchu, które uruchamiają nagranie, gdy dziecko płacze. Dodatkowo każdy miś ma ze sobą Kocyk Silkie absorbujący zapachy np. zapach rodziców, dzięki czemu maluch poczuje się bezpiecznie czując obecność bliskiej osoby.