piątek, 15 czerwca 2012

Terapia biegunek u niemowląt i małych dzieci

Terapia biegunek u niemowląt i małych dzieci z produktami Humana to szybka i skuteczna pomoc. Elektrolity Humana pomogą uzupełnić płyny i składniki mineralne, a mleczno – bananowy preparat Humana HN z MCT wspiera normalizację stolca i proces trawienia.

Biegunka to dość częsta dolegliwość wieku niemowlęcego. Powody mogą się znacznie różnić, od nieszkodliwych np. związanych z podaniem zbyt dużej ilości soków owocowych, po zatrucia pokarmowe. Niestety bywa, że pojawia się podczas podróży z małym dzieckiem.

W czasie leczenia biegunek u niemowląt niezastąpiona jest doustna terapia nawadniająca przy pomocy Elektrolitów Humana. Dla niemowląt od pierwszych dni życia można stosować Elektrolit Humana o smaku koperkowym, natomiast dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia Elektrolit Humana o smaku bananowym.

Gdy najgorszy etap biegunki u niemowląt minie, jeszcze tego samego dnia lub następnego należy przywrócić cykl karmienia. Odżywka lecznicza Humana HN z MCT, wspomaga leczenie biegunki u niemowląt i małych dzieci. To mleczno –bananowy preparat, który jest lekkostrawny, a zarazem pełnowartościowy. Wspiera normalizację stolca i pomaga przywrócić właściwy proces trawienia. A także usunąć toksyny nagromadzone w organizmie.

Czytaj więcej: Opieka nad niemowlęciem w czasie biegunki