środa, 19 września 2012

Szampon Bübchen – polecany dla niemowląt i małych dzieci

Już w drugim miesiącu życia możesz używać szamponu do mycia delikatnej główki dziecka. Z doświadczenia wielu mam wynika, że szampon Bübchen nie wywołuje reakcji alergicznych i może być stosowany już w pierwszych tygodniach.

Jak poznać, że szampon lub płyn do mycia uczulają niemowlę? Najczęściej świadczą o tym małe krostki, które pojawiają się na główce dziecka. Mogą pojawić się przy zmianie kosmetyków do pielęgnacji. Dlatego pediatrzy i dermatolodzy polecają, aby dla niemowląt używać kosmetyków tej samej serii.
Ważną zasadą przy kupnie kosmetyków dla niemowląt jest wybieranie takich, które mają jak najmniej substancji zapachowych.

Kosmetyki Bübchen – dla alergików i dzieci o wrażliwej skórze


Bübchen to produkty dla niemowląt chętnie kupowane przez rodziców szukających naturalnych, przyjaznych kosmetyków do pielęgnacji. Oparte są na wyciągu z nagietka lub rumianku oraz innych ekstraktach roślinnych. Są polecane również dla małych alergików i maluchów o wrażliwej skórze. Ich zaleta to naturalne składniki użyte do produkcji,  brak mydła i barwników, naturalne PH. Działają łagodząco i przeciwzapalnie, nie podrażniają skóry.

Np. Bübchen Szampon dla dzieci delikatnie myje włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Zawiera detergenty pochodzenia roślinnego, ekstrakt z rumianku oraz wyciąg z kwiatu lipy. Dobrze się pieni i nie szczypie w oczy.

Duży wybór produktów Bübchen, w tym krem ochronny na każdą pogodę, który nie zawiera środków konserwujących, dostępny jest w sprzedaży internetowej w Kidy.pl Sklep zapewnia stały i szybki dostęp do produktów Bübchen.