środa, 4 kwietnia 2012

Zajrzyj do działu „Książeczki” w Kidy.pl


W Kidy.pl  pojawiły się piękne książeczki wydawnictwa Dwie Siostry. Rodzice znajdą tam wspaniałe pozycje zarówno dla bobasa jak i dla przedszkolaka.
Najpiękniejsze polskie wiersze dla dzieci z rysunkami współczesnych ilustratorów w poręcznym wydaniu to propozycja dla najmłodszych. Takie wiersze jak „Stefek Burczymucha”, „Pan Kotek był chory”, czy „Małpa w kąpieli” sprawią, że rodzicom przypomni się dzieciństwo, a maluchom dostarczą wiele radości.
Wydawnictwo „Dwie siostry” słynie z wyjątkowych książek dla dzieci. Oprócz klasyki literatury dziecięcej rodzice znajdą bardzo ciekawe pozycje, wybrane starannie przez zespół Kidy.pl. To np. wznowienie ponadczasowej książeczki przybliżającej świat literek - „Od A do Z” Janusza Minkiewicza, tłumaczenie niestandardowych książek dla dzieci np. ulubiona przez przedszkolaków „Kupa. Przyrodnicza wycieczka na stronę”.
Hitem dla najmłodszych są również książeczki obrazkowe, np. „Miasteczko Mamoko”, którą można oglądać przez długie godziny i często do niej wracać, za każdym razem odkrywając coś nowego.
Czytaj więcej: Książeczki wydawnictwa „Dwie siostry”