niedziela, 6 września 2015

Innowacyjne łyżeczki SPUNI do karmienia niemowląt – już w Polsce!


Prosto z Nowego Jorku, a konkretnie z serca Brooklynu, pochodzą jedyne w swoim rodzaju łyżeczki SPUNI do karmienia niemowląt. Od niedawna można kupić je już w Polsce, a jednocześnie coraz więcej można przeczytać o nich w sieci. Skąd tyle szumu wokół tak banalnego przedmiotu, jakim jest łyżeczka dla dziecka?

SPUNI to pierwsza łyżeczka do karmienia niemowląt, której opatentowany kształt zachęca dziecko do zassania i połknięcia pokarmu. Innowacyjny design ułatwia karmienie i minimalizuje brudzenie. A przede wszystkim SPUNI to precyzyjnie zaprojektowane akcesorium, które ma z jednej strony zachęcić dziecko do szybszej nauki jedzenia stałych pokarmów (podczas rozszerzania diety), a z drugiej wspierać rodziców w wypracowaniu prawidłowej techniki karmienia. Jest to bardzo istotne zważywszy na fakt, że sposób karmienia maluszka łyżeczką ma wpływ na rozwój ortodontyczny i rozwój mowy. Dlatego SPUNI idealnie sprawdza się jako pierwsza łyżeczka do karmienia niemowlaka, który przechodzi z mleka mamy na szersze menu.

Łyżeczka SPUNI to – obok znanej już w Polsce i na świecie butelki Mimijumi – jeden z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych produktów dla niemowląt. Podobnie jak Mimijumi, SPUNI także wyróżnia się niezwykłą funkcjonalnością i dopracowanym do perfekcji designem, nadaje się doskonale dla dziewczynek i chłopców, również jako prezent – dzięki ciekawemu, eleganckiemu opakowaniu. Oba produkty zostały wytworzone w Europie (a nie w Azji) z najwyższej jakości materiałów, przetestowanych i odpowiednich dla niemowląt.


Więcej treści na temat wyboru pierwszej łyżeczki dla niemowlęcia, prawidłowej techniki karmienia oraz szerszą recenzję łyżeczek SPUNI znajdziesz na portalu parentingowym poświęconym rozwojowi dzieci – Bobosfera.pl