poniedziałek, 15 czerwca 2015

Butelka Mimijumi – pozytywne opinie i powody, dla których warto ją mieć


Na polskim rynku jest obecnie szeroka oferta butelek do karmienia. Ale doświadczenie mam uczy, że dzieci nie każdą butelkę i nie każdy smoczek akceptują równie chętnie. Ponadto kolejne badania i doniesienia naukowe pokazują, że wiele powszechnie stosowanych wcześniej materiałów i tworzyw nie nadaje się po prostu do produkcji butelek i akcesoriów dla dzieci – ze względu na bezpieczeństwo maluchów.

Bywa i tak, że w pierwszym roku życia dziecka zużywamy sporo różnych butelek, które po wielokrotnym użyciu, myciu czy sterylizacji stają się nieestetyczne, matowieją, ściera się na nich miarka itp.

Chcąc wybrać dla naszego malca butelkę, która będzie dla niego bezpieczna, która okaże się trwała i którą nasz bobas może polubić bardziej niż inne butelki – warto bliżej poznać niezwykłą butelkę Mimijumi – co w języku polinezyjskim znaczy „miłość mamy”. Ta znana na świecie i coraz bardziej popularna w Polsce butelka do karmienia niemowląt mlekiem mamy, mlekiem modyfikowanych oraz do dopajania, została opracowana przez amerykańskich specjalistów – pediatrów, pielęgniarki i doradców laktacyjnych. Przy projektowaniu i powstawaniu butelki Mimijumi udział brały też same mamy – dzięki temu butelka ta tak doskonale sprawdza się w praktyce.

Szczegółowe powody, dla których warto rozważyć zakup tej właśnie butelki oraz opis jej cech i zastosowań znajdziesz w artykule na żywieniowym portalu parentingowym Mamosfera.pl

Oryginalne butelki Mimijumi można kupić w renomowanym sklepie Kidy.pl. Na Faceebooku powstał też niedawno fanpage Mimijumi Polska, na którym będą publikowane kolejne, ciekawe informacje i zdjęcia, dotyczące tej wyjątkowej butelki.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Więcej informacji na temat butelek Mimijumi można uzyskać tutaj:
info@mimijumi.pl
tel. 510 998 147