środa, 12 listopada 2014

Jakie kakao dla rocznego dziecka?

Tej zimy nasze kidowe dzieciaki piją pyszne rozgrzewające napoje: obłędnie pachnące czekolady na gorąco od Pizca del Mundo, odżywczy karob i ekologiczną kawę zbożową z prażonego jęczmienia.

Starannie wybrana oferta rozgrzewających napojów to ekologiczne alternatywy dla produktów kakao podobnych, które ku naszemu przerażeniu przeważają na supermarketowych półkach. Przeczytanie ich składu sprowadza rodziców szybko na ziemię, jeśli uważają, że kakao rozpuszczalne od popularnej marki ma cokolwiek wspólnego z prawdziwym kakao i jak głosi napis jest zdrowym napojem bez nadmiaru cukru, zbędnych konserwantów, barwników, substancji przeciw zbrylających... Dlatego Kidy.pl przygotował trzy ciekawe propozycje dla małych miłośników kakao.

Naszym numerem jeden są czekolady na gorąco od organicznej, polskiej marki Pizca del Mundo. Znajdziecie u nas czekoladę klasyczną jak i takie o delikatnej nucie malinowej, korzennej czy karmelowej. Produkty te zawierają aż 42% naturalnego kakao.To smak wspaniały dzięki naturze, niezmącony zbędnymi dodatkami. Więcej o czekoladach Pizca del Mundo i o tym, co kryje kakao instant przeczytacie w tekście na mamosfera.pl


Numer dwa - ekologiczny karob. Co prawda to wyrób kakao podobny, ale stworzyła go sama natura. Powstał z wysuszonych strąków drzewa karobowego. Karob zawiera tylko cukry naturalne, moc cennych minerałów (żelazo, potas, fosfor, sód oraz witaminy z grupy B). Wspiera odporność, o co szczególnie zabiegamy zimową porą, dlatego ten napój warto serwować całej rodzinie w razie grypy czy kaszlu.  Karob dostępny w Kidy.pl to produkt w 100% naturalny, bez dodatku konserwantów, sztucznych barwników i cukrów.

Numer trzy -  kawa zbożowa z jęczmienia.To jedna z najbardziej pozytywnych wersji napoju instant dostępna na rynku produktów eko. Kawa jęczmienna od włoskich bio producentów Alce Nero (próbowaliście ich makarony?) – zawiera wyłącznie prażony jęczmień, bez zbędnych dodatków jak syntetyczne witaminy, substancje słodzące czy zabielacze. Świetnie smakuje z roślinnym napojem: np. ryżowym, czy sojowym.

Mamy nadzieję, że rozgrzewające napoje z Kidy.pl będą jedną z tych rzeczy, które sprawią, że nadchodząca zima da się lubić!