wtorek, 5 lipca 2016

Paddys Bathroom najlepsza pianka do rąk 'ever'.

Twórca kosmetyków Paddys Bathroom bez problemu wkradł się w moje łaski i z pełnym zaufaniem dodałam wybrany produkt do zamówienia. Producent marki Ella's Kitchen, organicznych saszetek z żywnością dla niemowląt, które na dobre zadomowiły się w naszej spiżarni, to ten sam, który wymyślił ekologiczne kosmetyki Paddy's Bathroom, Paul Linley.
Dzieci większość dnia, spędzają na dworze, przesiadując głównie w piaskownicy. Budują autostrady do których oczywiście niezbędnym składnikiem jest "beton", czyli sterta piachu i wody. Młodszy usilnie burzy to co starszy mozolnie zbuduje i tak pół dnia.
W takich warunkach ręce są niemalże ciągle brudne, a wyciągnięcie chłopców z piaskownicy - nawet na posiłek - często zakrawa o niemożliwe.

Pianka do mycia rąk świetnie się sprawdza, wystarczyła misa z wodą i kolorowa zachęta w postaci mydła w formie pianki. Produkt ekologiczny, bezpieczny, przyjemny w kontakcie ze skórą, a co najważniejsze konsystencja piany zachęca do skrupulatnego szorowania zabrudzonych rączek. Małę rączki pozostają pachnące, miękkie i delikatne.Przydałaby się też forma pianki bez spłukiwania, takiej, którą można zabrać do parku czy plac zabaw. My mamy już swój typ na wyjścia piankę do dezynfekcji rąk Bentley Organic dla dzieci i dla mamy też :)

Paddy's Bathroom to 7 kosmetyków dla niemowląt i dzieci, z których każdy można używać od pierwszych dni życia. Wyglądają zachęcająco nie tylko wizualnie lecz przede wszystkim pod względem użytych do produkcji surowców.


Mamy już swoje typy na przyszłość! Na pewno spróbujemy innych kosmetyków Paddy's Bathroom, tym bardziej, że producent stworzył program Drop Buy Drop, który polega na tym, że część dochodu ze sprzedaży "Paddysów" przeznaczona jest na inicjatywy mające na celu ułatwienie dostępu do czystej wody pitnej rodzinom w Afryce.

Nasza pianka szybko ucieka z pojemnika, jednak jest dość intensywnie użytkowana więc to chyba dobrze :)