niedziela, 29 marca 2015

Ciekawe pomysły marki Ella’s Kitchen na zdrowe przekąski dla dzieci


W Wielkiej Brytanii przeprowadzono badania, z których wynika między innymi, że aż 82 procent rodziców ma problem ze znalezieniem podczas podróży, spacerów i wyjść zdrowych przekąsek dla dzieci. Miejsca, w których zamiast naturalnego, wartościowego przysmaku dla maluszka można znaleźć głównie niezdrowe słodycze i chipsy, to na przykład: plaże, place zabaw, centra handlowe, bawialnie, ogrody zoologiczne. W Polsce, niestety, sytuacja wydaje się podobna. Naprzeciw takim potrzebom wyszła marka Ella’s Kitchen.

Ta znana na świecie, brytyjska marka spożywcza, oferująca szeroką gamę dań i zdrowych przekąsek dla maluchów znów wykazała się dobrze pojętą pomysłowością. Teraz ekologiczna marka Ella’s Kitchen, oprócz stałej dbałości o odpowiednią ofertę dla najmłodszych, podjęła również ciekawe działania z myślą o maluchach.

Zamiast dosładzanych batoników, ciastek i solonych chipsów, które dzieci tak często spożywają podczas wyjazdów, wycieczek i spacerów, Ellas Kitchen zaproponowała zdrowszą alternatywę. Maluchy mogą czerpać energię do aktywności poza domem z organicznych przekąsek Ella’s Kitchen, zawierających: składniki owocowe, warzywne, płatki owsiane, błonnik, witaminy, bakalie i tym podobne, wartościowe składniki.


Ella’s Kitchen – wielkie pomysły dla małych smakoszy

Ta pomysłowa marka stworzyła pierwszy, malutki automat ze zdrowymi przekąskami dla dzieci. Wysokość, na którą należy sięgnąć, żeby wyjąć z urządzenia zdrową przekąskę, to zaledwie 115 cm. Dzięki temu nawet roczne dziecko może już samodzielnie sięgnąć po wybrany przysmak.

Więcej o innych pomysłach Ella’s Kitchen oraz o interesujących produktach tej organicznej marki przeczytasz na portalu Mamosfera.pl

Pozytywną informacją dla polskich rodziców będzie fakt, że zdrowe, dietetyczne dania i przekąski Ella’s Kitchen są dostępne nie tylko w brytyjskich mini-automatach, ale również w sprzedaży w naszym kraju. Oryginalne, odpowiednio przechowywane produkty Ella’s Kitchen znajdziesz w internetowym eko-sklepie Kidy.pl--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FOT (zdjęcie wstępne) – źródło: dulwichonview.org.uk