niedziela, 1 listopada 2015

Humana 100% Organic – odpowiedź znanej, niemieckiej marki na ekologiczne potrzeby współczesnych rodziców


Dotychczas marka Humana kojarzona była z wysokiej jakości mlekiem modyfikowanym, oferowanym w wielu wariantach, dedykowanych dzieciom o różnych potrzebach żywieniowych. Część rodziców zna tę niemiecką markę z sześćdziesięcioletnią tradycją również za przyczyną innych jej produktów: kaszek, deserków mlecznych, napojów, elektrolitów czy suplementów diety. Nie wszyscy jednak wiedzą, że ostatnio oferta marki rozszerzyła się o bardzo ciekawą „półkę” z daniami ekologicznymi w słoiczkach. Nowe obiadki i deserki Humana trafiły już do Polski!

Humana od dziesięcioleci współpracuje z pediatrami i specjalistami w dziedzinie żywienia, by zaoferować produkty odpowiadające wymaganiom żywieniowym niemowląt i małych dzieci. Produkty tej znanej marki pochodzą wyłącznie ze specjalnie wyselekcjonowanych surowców, których pochodzenie jest ściśle monitorowane. A nowe obiadki i deserki Humana 100% Organic zawierają w stu procentach warzywa i owoce dojrzewające na certyfikowanych farmach ekologicznych.

Humana – udowodniona jakość w zgodzie z naturą

Produkcja dań Humana 100% Organic odbywa się niezwłocznie po dostarczeniu surowca z ekologicznych pół uprawnych. Jej procesy są krótkie i mało inwazyjne, by zachować jak najwięcej naturalnych walorów odżywczych. Składniki pochodzą wyłącznie od długoletnich, sprawdzonych producentów.

Oczywiście, jak przystało na posiłki bio dla dzieci i niemowląt, dania Humana są tworzone bez dodatku soli i cukru, substancji zapachowych i zagęszczających, wzmacniaczy smakowych, barwników oraz składników modyfikowanych genetycznie. Obiadki i deserki Humana 100% Organic wyprodukowano na terenie Unii Europejskiej, zgodnie z Rozporządzeniem Rady (WE) nr 834/2007 dotyczącym produkcji ekologicznej.Więcej o nowych daniach Humana 100% Organic w słoiczkach przeczytasz na portalu parentingowym Bobosfera.pl

Ciekawą ofertę dań Humana w słoiczkach oraz innych produktów marki znajdziesz w renomowanym sklepie Kidy.pl – jest to lider, jeśli chodzi o ofertę ekologicznej żywności dla niemowląt i małych dzieci.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Źródła zdjęć: humana-baby.pl oraz Facebook Humana