poniedziałek, 28 maja 2012

Jakie zabawki dla niemowląt na Dzień Dziecka?

Pachnące mamą misie i mięciutkie przytulanki Boska’s Teddies,  proste i nowoczesne zabawki Skip Hop dla dzieci 0+. Słowem starannie wykonane, bezpieczne zabawki dla niemowląt już dostępne są w ofercie Kidy.pl

Dobrze wybrane zabawki dla niemowląt mogą towarzyszyć dzieciom już od pierwszych dni życia w łóżeczku, a potem będą zachętą do raczkowania i zabawy.
Skip hop miękka książeczka

Zabawki Skip Hop dla niemowląt
Np. Skip Hop Piłka Krówka z dzwoneczkiem w środku jest lekka, idealna do turlania i przytulania. Natomiast zmysł słuchu i wzroku malucha pobudzi Skip Hop Lusterko Krówka z grzechoczącą i piszczącą rączką pobudzającą zmysł słuchu malucha. Dla najmłodszych odpowiednia jest także Skip Hop Miękka Książeczka, idealna do przeglądania maleńkimi rączkami. Zawiera sześć miękkich materiałowych stron z leśnymi zwierzątkami. Można przypiąć ją do wózka lub fotelika dziecka, dzięki uchwytowi na rzep.
Specjalną zabawką na wyjście jest Skip Hop Sowa do wózka. Sówka szeleści, grzechocze, piszczy i można ją nawet gryźć. Zabawka zawiera małe sowiątko z gryzakiem, które można ukryć w kieszeni na brzuszku Sówki.


Miś pachnący mamą
Boska's Teddies to polska marka oferująca wyjątkowe, ręcznie robione misie. To świetny pomysł w pierwszych miesiącach życia malucha, gdyż Boska’s Teddies EKOmiś może pachnieć mamą. Zabawka została wykonana z przędzy bambusowej i wypełniona wełną owczą doskonałe pochłaniającą zapachy. Gdy mama przytuli misia, ten przesiąknie jej zapachem. Położony w łóżeczku obok maluszka, da mu poczucie bezpieczeństwa i spokojny sen.

Wykończ Misia
Przytulanka dla niemowlaka
W ofercie Kidy są również kreatywne zestawy Boska’s Teddies Wykończ misia w różnych kolorach. Zestaw daje możliwość samodzielnego stworzenia pluszaka - w pudełku znajduje się głowa, uszy, brzuszek, nogi i ręce misia, a także włóczka do wyszycia noska i oczek misiowi. Mamie lub starszemu rodzeństwu dają możliwość kreatywnej zabawy, zachęcają do twórczego myślenia. Boska’s Teddies proponuje również piękne Przytulanki dla niemowlaków, wykonane w 100% z bawełny, są miękkie i przyjazne dla skóry dziecka.