czwartek, 12 kwietnia 2012

Tommee Tippee nie tylko butelki dla niemowląt

Marka Tommee Tippee, słynąca z doskonałych butelek dla niemowląt oferuje wiele wygodnych rozwiązań w codziennej opiece nad bobasem. Poznaj inne rewelacyjne akcesoria tej marki dostępne w Kidy.pl

Ulga w ząbkowaniu – Gryzaki Tommee Tippee
Czasem szczególnej troski rodzica jest ząbkowanie. Marka Tommee Tippee proponuje wówczas specjalnie wyprofilowane gryzaki, np. Tommee Tippee gryzak Dziąsełko, który przyniesie ukojenie zanim pojawią się pierwsze ząbki. Po Tommee Tippee Gryzak Kiełek warto sięgnąć, gdy już pojawią się pierwsze białe kiełki, natomiast Tommee Tippee Gryzak Trzonowy delikatnie masuje dziąsła gdy wyżynają się siekacze.

Tommee Tippee Szelki do prowadzenia
Kiedy maluch staje na nogi, chętnie poznaje świat nie zwracając uwagi na to czy rodzic jest blisko. Świetnym rozwiązaniem są wówczas szelki. Dlaczego warto po nie sięgnąć? Przede wszystkim pomagają kontrolować gwałtowne ruchy dziecka i tym samym zapobiegać upadkom.

Tommee Tippee Szelki do prowadzenia i nauki chodzenia to praktyczne rozwiązanie chętnie stosowane przez mamy. Posiadają regulowane ramiączka, dzięki czemu możesz dopasować je do wzrostu dziecka.  Ich noszenie nie krępuje ruchów maluszka, tak, że dają maksimum swobody jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo.

Pielęgnacja od pierwszych chwil życia
Warto zajrzeć również do działu Pielęgnacja Dziecka w Kidy.pl, aby zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria przydatne od pierwszych chwil życia. Np. Tommee Tippee Essentials Nożyczki niemowlęce dają pewność bezpiecznego użycia już przy noworodkach, których paznokcie rosną bardzo szybko i mogą powodować zadrapania.

Do pielęgnacji delikatnych włosków na głowie świetnie nadaje się Tommee Tippee Essentials Szczotka i grzebień do włosów.  Natomiast wszystkie niezbędne akcesoria pielęgnacyjne zapewni Tommee Tippee Zestaw do pielęgnacji niemowląt w etui Closer to nature®. W skład zestawu wchodzi elektroniczny termometr, aspirator do noska, szczoteczka do zębów, szczoteczka do włosów, grzebyk, nożyczki, cążki, oraz pilniczki do paznokci.

Wszystkie wymienione akcesoria do pielęgnacji niemowląt marki Tommee Tippee dostępne są w Kidy.pl Tutaj również rodzice znajdą duży wybór butelek, smoczków, kubków oraz miseczek do nauki samodzielnego jedzenia tej sprawdzonej marki.

A przy okazji ząbkowania... poczytajcie dowcipy o dentystach :)