wtorek, 28 października 2014

Dlaczego moje ulubione mleko Humana jest niedostępne?

Obecnie oferta mleka Humana jest prosta i rodzice łatwo mogą znaleźć w niej potrzebny produkt. Jednak może okazać się, że mleko dla niemowląt, które już dobrze znacie, jest niedostępne lub dostępne w nowej wersji.  Dlaczego? W trosce o wysoką jakość produktów producent systematycznie dostosowuje skład danego mleka o aktualne zalecenia pediatrów. Jak odnaleźć się w zmieniającej się ofercie?

Mleka Humana - zmiany w ofercie

Niedawno zmieniły się zakresy wiekowe dotyczące podawania mleka modyfikowanego na opakowaniach mleka Humana. Aktualne zakresy dla mleka początkowego oraz mlek następnych to w kolejności
0+, 6+, 10+, 12 +.

Aktualne zmiany w ofercie mleka Humana oznaczają, że niektóre z dostępnych wcześniej na rynku mlek zniknęły zupełnie z oferty – dotyczy to m.in. serii mleka Humana Plus oraz Humana Premium a także mleka następnego 3 z kleikiem ryżowym.

Natomiast podstawowe, popularne mleka Humana – mleko początkowe oraz mleko następne 2, 3 a także mleko Humana Junior mają ulepszony skład w oparciu o najnowsze badania naukowe. Dostępne są w wygodnych i bardziej ekonomicznych opakowaniach w puszce, które ułatwiają przechowywanie mleka we właściwych warunkach, co ma duże znaczenie dla zdrowia maluszka.

Zmieniły się także opakowania mlek Humana, ale np. w przypadku mleka specjalistycznego (Humana AntiColic, Humana HA, Humana AR) jest to nadal ten sam skład, który zyskał zaufania rodziców.

Dokładne informacje o tym, jak wygląda aktualna oferta Humana przygotowaliśmy dla rodziców w tekście: Mleko Humana - przewodnik dla rodziców po aktualnej ofercie. W Kidy.pl nadal dostępna jest szeroka oferta mlek dla niemowląt Humana, w tym niektóre mleka w poprzedniej wersji do wyczerpania zapasów - w promocyjnych cenach.