czwartek, 2 października 2014

Poznajcie nasz butelkowy ideał - butelka do karmienia mieszanego Mimijumi

Pierś mamy to niedościgniony wzór dla projektantów butelek dla niemowląt. Najbliżej tego ideału jest nasz faworyt – butelka do karmienia łączonego Mimijumi.

Do niedawna o tej butelce pisano w kategoriach "ciekawostki". Teraz z tej doskonałej butelki do karmienia niemowląt mogą korzystać także polskie mamy. I są bardzo zadowolone!

Butelka jak pierś mamy
Butelka MimiJumi zaprojektowana przez pediatrów i nagradzana za innowacyjną konstrukcję ujęła nas swoją prostotą i maksymalną wygodą. Szeroka szyjka sprawia, że napełnianie butelki i utrzymanie jej w czystości idzie szybko i sprawnie, nawet jeśli wszystko musisz zrobić jedną ręką...

Jednak najważniejsze opinie o Mimijumi wydali nasi milusińscy – wieść niesie, że niemowlęta na całym świecie pokochały butelkę, która wyglądem i kształtem łudząco przypomina pierś mamy. Potwierdzają to niemowlęta zaprzyjaźnione z Kidy.pl

Butelka ostatniej szansy
Mimijumi jak na dobrą butelkę do karmienia łączonego przystało, sprawia, że odruch ssania zbliżony jest do naturalnego – jej zawór pozwala dziecku na samodzielne kontrolowanie wypijanego mleka. Z tego powodu Mimijumi, nazywana jest „butelką ostatniej szansy” i ratuje z opresji rodziców, których niemowlaki odrzucały wszystkie inne butelki.

Mała butelka Mimijumi 120 ml niejednej mamie przydała się już w czasie pierwszych dni życia dziecka, kiedy przy problemach z laktacją potrzebne było dokarmianie maluszka. Sprawdziliśmy sami - noworodek chętnie ją akceptuje, a potem nie ma problemu z przestawieniem się do piersi.

Z kolei określenie „Back to work bottle” wskazuje, że butelka Mimijumi o pojemności 240 ml (Very hungry botlle) pomoże połączyć karmienie piersią z karmieniem butelkowym, wspierając mamy w ich powrocie do pracy.

Więcej o butelce MimjJumi przeczytasz tu.

Szczegółowe informacje na temat butelek Mimijumi można uzyskać dzwoniąc lub pisząc:
info@mimijumi.pl
tel. 510 998 147

Warto też zaglądać na nowo powstałą stronę Mimijumi Polska na Facebooku.