sobota, 2 maja 2015

Nie zabiera się chemii do lasu! Naturalna ochrona przed komarami.


Wszyscy rodzice lubią w sezonie wiosenno-letnim wypady z dziećmi na łono natury. Pragniemy zdrowo i ciekawie spędzić czas w lesie, parku czy nad rzeką i razem zachwycać się urokami przyrody. A przede wszystkim zależy nam, aby dzieciaki zażyły jak najwięcej świeżego powietrza i czerpały to, co najlepsze z naturalnego otoczenia. Wspaniale! Tylko dlaczego w takiej sytuacji część rodziców spryskuje dzieci chemią? 

Czy nie od tego chcieliśmy właśnie uciec, zostawiając miasto za sobą? Czy naprawdę nie ma innej, bardziej naturalnej alternatywy? Na szczęście jest – oferta marki MOSBITO.

MOSBITO – naturalne składniki i potwierdzona skuteczność

Misją marki MOSBITO jest dbanie o zdrowie z pomocą natury. Właśnie dlatego, opracowując innowacyjne produkty na komary i inne owady, twórcy MOSBITO skupili się na tym, aby stworzyć naturalne, a jednocześnie skuteczne rozwiązania. Produkty MOSBITO nie zawierają DEET – substancji chemicznej, stosowanej w środkach na owady wielu innych marek. W skład produktów MOSBITO wchodzą natomiast naturalne olejki. Dzięki temu są one łagodnym i skutecznym środkiem na komary, co potwierdzają użytkownicy[1]. Wystarczy wybrać jeden z produktów, aby stworzyć wokół siebie naturalną moskitierę.


Łagodne i przyjazne dla dzieci produkty na komary

Oferta marki MOSBITO jest szeroka i bardzo różnorodna. Spray na komary, plastry na komary, spirala odstraszająca komary, preparat do usuwania kleszczy – to tylko niektóre propozycje. Wiele z tych produktów jest szczególnie polecana dla najmłodszych, na przykład:
  • MOSBITO BABY Emulsja Ochronna na komary i meszki dla dzieci i niemowląt, która otrzymała nagrodę specjalną od Centrum Zdrowia Dziecka, w plebiscycie czytelników magazynu „Dziecko”. Preparat jest hipoalergiczny, przebadany dermatologicznie – można go stosować na skórę.
  • MOSBITO Opaska odstraszająca komary – skuteczna ochrona przed komarami dla osób żyjących ekologicznie i aktywnie, dla miłośników ruchu. Dlatego jest tak praktyczna dla dzieci i młodzieży. Opaskę wystarczy założyć na nadgarstek czy kostkę lub przyczepić do odzieży w pobliżu odkrytych części ciała – i już można swobodnie ruszać na spotkanie z przyrodą lub sportem. Opaska nasączona jest olejkiem lawendowym, który wytwarza aurę zapachową przyjemną dla człowieka, a odstraszającą dla komarów.


Produkty MOSBITO to jest właśnie naturalna i przyjazna całej rodzinie alternatywa dla spryskiwania skóry płynami czy sprayami, które oddalają nas od idei zdrowego, rodzinnego wypoczynku na łonie przyrody.

Wszystkie wyżej opisane i widoczne produkty, jak również linię zapachowych produktów MOSBITO NATURA (100% naturalnych olejków eterycznych) – która umili Wam czas spędzony w plenerze – można kupić w renomowanych sklepach internetowych DrogeriaZdrowie.pl oraz Kidy.pl

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[1]Potwierdzona skuteczność Mosbito 76%, IIBR, 2013, n=500