poniedziałek, 23 stycznia 2012

Jaki pierwszy kubek dla niemowlaka?

Pierwsze próby samodzielnego picia z kubka może podjąć maluch, który zaczyna próbować pokarmów stałych. Na początku możemy podać do picia wodę, soki lub herbatki dla niemowląt.


Zanim rozpoczniecie naukę picia, warto dać szkrabowi kubeczek do zabawy, aby się z nim oswoił. Za pierwszym razem może być pusty, za następnym możesz nalać do niego niewielką ilość wody.
Aby dobrze spełnił swoje zadanie, pierwszy kubek dla niemowlaka, powinien mieć dwa uchwyty. To ułatwi maluchowi naukę samodzielnego trzymania. Dla dzieci w tym wieku, takie samodzielne trzymanie to nie lada przyjemność.

Tommee Tippee Pierwszy kubek z uchwytami


Druga ważna cecha to otwór, przez który łatwo przepływa płyn bez konieczności ssania. Z myślą o maluszkach, które wcześnie, bo już po 4. miesiącu życia rozpoczynają naukę picia, zaprojektowany został Tommee Tippee Pierwszy kubek z uchwytami. To dobre rozwiązanie jako pierwszy kubeczek treningowy do podawania wody, herbatek i soczków dla niemowląt. Kubek ten posiada składany ustnik, który po użyciu można zamknąć - wówczas zapobiegniesz wylewaniu się jego zawartości.


Pierwszy kubek niekapek z uchwytami Tommee Tippee Explora

Jeśli samodzielne picie rozpoczyna niemowlę 6. Miesięczne, warto sięgnąć po komfortową wersję kubka niekapka z serii Tommee Tippee Explora -  Pierwszy kubek niekapek z uchwytami. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii  kubek jest szczelny, a jednocześnie płyn  w łatwy sposób przepływa do buzi dziecka. Samodzielne trzymanie kubeczka ułatwiają uchwyty i specjalnie wyprofilowany kształt.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Kidek pozdrawiam i dziękuję :)