środa, 10 kwietnia 2013

Butelki Dr Brown’s w ekonomicznych zestawach

Butelki Dr Brown's szeroka szyjka
Pewnie przyzwyczailiście się już, że wiele produktów w Kidy jest ekologicznych, tym razem mamy dla Was produkty w wersji ekonomicznej. To zestawy bestsellerowych butelek antykolkowych dr Brown’s.

 Kolka, czkawka, ulewanie, gazy – to niemowlęce dolegliwości, z którymi rodzice walczą na co dzień.
Jednym z najczęściej wypróbowywanych sposobów przy karmieniu mlekiem modyfikowanym jest zmiana butelki. Kidy.pl oraz doradcy mam z Witaj Ludziku polecają w tym celu butelki Dr Brown’s. To doskonała „medyczna” marka butelek, z opatentowanym systemem odpowietrzającym.
Butelki dr Brown's standard 3 pack

W antykolkowe butelki Dr Brown’s najlepiej jest zaopatrzyć się od razu, na etapie kompletowania niemowlęcej wyprawki. Przy karmieniu naturalnym każda mama powinna mieć pod ręką co najmniej dwie butelki, przy karmieniu sztucznym od 4 do 6. W obu przypadkach niezastąpione są zestawy butelkowe dostępne w Kidy.

Wśród ostatnich nowości do wyboru są antykolkowe butelki dr Brown’s szeroka szyjka w pojemności 120 oraz 240 ml, również w wersjach delikatnie barwionych na różowo i niebiesko.
Kubek Dr Brown's ze słomką niebieski

Wśród butelek o większej pojemności polecamy zestaw 3 butelek antykolkowych w wersji standard  250 ml lub  zestaw 2 butelek szklanych, chętnie używanych także w pierwszych miesiącach życia dziecka.

Tej wiosny mamy również nowości od dr Brown’s dla starszaków, w sam raz na spacery -  kubki ze słomką: kubek ze słomką różowy i kubek ze słomką niebieski, które są wyjątkowe odporne na rozlewanie!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Kidek pozdrawiam i dziękuję :)