czwartek, 6 września 2012

Jak oswoić dziecko z wodą? Pomogą fajne zabawki do kąpieli

Żółw z prysznicem Munchkin
Mamo, tato, gumowa kaczuszka to nie jedyna zabawka do wanny dla dzieci. Kąpiel to czas zabawy i kreatywności!
Chociaż większość dzieci uwielbia wieczorną kąpiel, to niektórym więcej czasu zajmuje oswojenie się z wodą, prysznicem i wanną. Z myślą o tych szkrabach została stworzona wyjątkowa zabawka Munchkin Żółw z prysznicem.
Dzięki przyssawkom łatwo można przykleić ją do płytek lub ściany wanny. Gdy maluch zanurzy rybkę dołączoną do zestawu w wodzie i naciśnie zielony brzuszek żółwia, kropelki wody trysną z jego wesołej buźki jak z prawdziwego prysznica. Zabawkę tę uwielbiają już kilkumiesięczne maluchy.

Kreatywne zabawki do kąpieli dla dzieci
W wodzie podczas kąpieli dziecko może również bawić się w układanie cyferek i literek dzięki bezpiecznym, samoprzylepnym zestawom Reer. Munchkin przygotował również zestaw do gry w wodną koszykówkę z kolorowymi rybkami. Ale prawdziwą kąpielową nowością jest malowanie po kafelkach i wannie przy pomocy zmywalnych kredek, markerów i farb Aqua Studio.
Kredki do kąpieli - wspaniała zabawa dla maluchów!
Kaczuszka inna niż wszystkie

Gumowa kaczuszka – niezastąpiona w kąpieli
Oczywiście nie zapominajmy o słodkich, gumowych kaczuszkach – klasycznym, pływającym towarzyszu wodnych zabaw. To np. ręcznie wykonana kaczka do kąpieli Coddleduck z naturalnej gumy, pomalowana nietoksycznymi barwnikami. A może maluchowi spodoba się wielka kaczka kauczukowa Alfie marki Hevea, która została „odlana" w całości. Alfie ma wielką zaletę - nie ma żadnych otworów, dzięki czemu w środku nigdy nie zbiera się brud.

Wszystkie wymienione zabawki do kąpieli dla dzieci i niemowląt zostały wyselekcjonowane jako bezpieczne i przyjazne przez zespół sklepu internetowego Kidy.pl

W Kidy.pl rodzice znajdą również akcesoria, które pomogą zadbać o bezpieczeństwo w łazience (maty antypoślizgowe Reer, Cuddledry) oraz komfort po kąpieli – mięciutkie ręczniki i okrycia renomowanych firm Aden+ anais, Cuddledry, Close Parent, TotsBots.

1 komentarz:

Kidek pozdrawiam i dziękuję :)