piątek, 7 września 2012

Tommee Tippee dla niemowlaka i dla starszaka

W ciągu pierwszego roku życia niemowlę potrzebuje dobrych butelek do karmienia, miękkiej łyżeczki i kubka niekapka. Przydadzą się stabilne miseczki i specjalne talerzyki, z których może uczyć się jedzenia bez pomocy mamy. Wszystkie te akcesoria oferuje marka Tommee Tippee.
Jedna z butelek Tommee Tippee Closer to Nature

Butelka Tommee Tippee Closer To Nature

Butelki dla niemowląt Tommee Tippee to obowiązkowy punkt w wyprawce noworodka. Są coraz bardziej znane i chętnie używane przez polskie mamy. Np. butelka Tommee Tippee Closer To Nature jest przeznaczona do karmienia niemowląt od pierwszych dni życia. Jej zalety to możliwość łączenia karmienia piersią z karmieniem butelką. Dodatkowo specjalny zawór w smoczku minimalizuje ryzyko wystąpienia kolki u niemowląt.

Tommee Tippee Explora kubek niekapek

Podobny kształtem do butelki Tommee Tippee jest Tommee Tippee Pierwszy kubek niekapek z serii Explora. Zaprojektowany z myślą o niemowlętach powyżej 6 miesiąca życia, które rozpoczynają naukę picia z kubeczka. Posiada mały, miękki ustnik co zapobiega podrażnianiu delikatnej buzi niemowlęcia. Idealny przy ząbkowaniu.
Termołyżeczki Tommee Tippee

Tommee Tippee łyżeczki dla niemowląt

Tommee Tippee ma również doskonałe łyżeczki konieczne przy rozszerzaniu diety niemowląt. Mogą służyć zarówno do karmienia niemowląt jak i nauki samodzielnego jedzenia. Są bezpieczne już dla dzieci od 4 miesiąca życia. To Tommee Tippee Łyżeczki z silikonową końcówką oraz Tommee Tippee termołyżeczki z czujnikiem temperatury.

Miseczki i talerzyki Tommee Tippee

Nowością w Polsce są praktyczne miseczki dla niemowląt i starszaków Tommee Tippee. Przy pierwszych próbach samodzielnego jedzenia dobrze sprawdzą się Tommee Tippee Miseczka do karmienia o trójkątnej podstawie z przykrywką i łyżeczką, przeznaczona dla niemowląt od 7. miesiąca życia. Miseczka posiada szczelną pokrywkę, w której umieszczono schowek na łyżeczkę, może więc posłużyć do transportowania żywności podczas spaceru.

Dla dzieci powyżej roku życia, których posiłki są już bardziej różnorodne, praktycznym rozwiązaniem jest Tommee Tippee Talerzyk trójdzielny.

Butelki do karmienia oraz miseczki i łyżeczki dla niemowląt Tommee Tippee dostępne są oczywiście w naszym e – sklepie Kidy.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Kidek pozdrawiam i dziękuję :)