niedziela, 23 listopada 2014

Prezent dla młodej mamy i dziecka

Szukasz pomysłu na prezent dla młodej mamy po porodzie? Coraz bardziej popularne są prezenty, które są potrzebnymi akcesoriami w pierwszych miesiącach i latach opieki nad nowym członkiem rodziny. Na prezent w wersji ekstra proponujemy kocyki, otulacze dla niemowląt i śpiworki do wózka marki Lodger, która ostatnio zachwyciła mamy z Kidy.pl.

Oddychający śpiworek do wózka

Lodger to holenderska marka, spełniająca wysokie standardy, jeśli chodzi o wygodę, praktyczność i staranność wykonania. Podoba nam się to, że wszystkie okrycia i tekstylia dla maluszków wytwarza się z dzianej tkaniny, która jakością przewyższa inne i jest bardziej przyjazna dla dzieci. Dzianiny Lodgera cieplejsze niż inne tkaniny, zapewniają ciepło przy jednoczesnym naturalnym krążeniu powietrza, co sprawia, że maluch nie jest narażony na przegrzanie.

Naszym wyborem na zimę jest polarkowy śpiworek do wózka - wystarczy jeden zakup, a śpiworek będzie służył maluchowi na najbliższe trzy zimy - dzięki wygodnemu systemowi regulacji. 

Akcesoria Lodger to dobry prezent dla aktywnej mamy, która nie bacząc na kaprysy pogody uwielbia codzienne spacery lub jeździ często ze swoim maluchem samochodem.

O śpiworku Lodger i wybranych pomysłach na upominek dla mamy po porodzie przeczytacie więcej na portalu Mamosfera.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Kidek pozdrawiam i dziękuję :)