czwartek, 30 października 2014

Ella’s Kitchen opinie mam

Zarówno kilkumiesięczne dzieci jak i przedszkolaki uwielbiają musy Ella’s Kitchen. To dania chętnie polecane przez mamy mieszkające w Wielkiej Brytanii, także te które praktykują BLW (samodzielne jedzenie niemowląt). Wysysanie pokarmu z saszetki mieści się w szeroko pojętej idei karmienia niemowląt i małych dzieci bez łyżeczki.

Ella’s Kitchen to brytyjska marka żywności z bogatą ofertą dań dla małych wegetarian, dzieci na diecie bezglutenowej i bezmlecznej. Warzywa i owoce używane w produkcji pochodzą wyłącznie z z organicznych upraw. Takie składniki gwarantują smaczne, odżywcze posiłki bez szkodliwej chemii i pestycydów.
Dania Ella’s Kitchen to połączenie warzyw i owoców w jednym daniu, by wydobyć całą paletę ciekawych smaków. Warto sprawdzić wersje musów z marchewką, jabłkami czy ziemniaczków – tych najczęściej wprowadzanych jako pierwsze w diecie niemowląt. Towarzyszą im bardzo ciekawe zestawienia smakowe. Np. puree z marchwi podano w towarzystwie jabłek i odżywczego pasternaku. Inna wersja to połączenie z brokułem i patatem.

Musy warzywne dla niemowląt

Wysoka jakość organicznych musów warzywno – owocowych od Ella’s Kitchen sprawia, że jest to idealny wybór na pierwsze danie przy wprowadzaniu stałych pokarmów. Gdy tylko dziecko zaczyna siadać, to jeden z pierwszych sygnałów, że można dać coś do własnoręcznego zjedzenia np. saszetkę ze smacznym daniem od Ella’s Kitchen. Jako pierwsze idealne są dania jednoskładnikowe, a następnie przejść do musów warzywno – owocowych.

Ponieważ dzieci uwielbiają wysysać zawartość saszetki, praktyka pokazuje, że te smakołyki pozostają z nimi na wiele lat, np. w charakterze owocowego zamiennika dla cukierków.

Oryginalne smakołyki Ella’s Kitchen to także zdrowe przekąski typu finger foods – świetne do chrupania na spacerach.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Kidek pozdrawiam i dziękuję :)